Akcja kibiców przed finałem Pucharu Polski

Już w poniedzi­ałek Lech Poz­nań zmierzy się z Legią Warsza­wa w ramach finału Pucharu Pol­ski. Ten sezon z pewnoś­cią nie jest udany dla obec­ne­go mis­trza Pol­ski. Rozu­mieją to kibice, jed­nak nie ma pewnoś­ci, czy do koń­ca rozu­mieją to sami piłkarze. Jedyną nadzieją na ura­towanie sezonu jest wygranie Pucharu Pol­ski, a i to nie jest pewne. Dlat­e­go Piotr “Kli­ma” Klim­czak zachę­ca wszys­t­kich, dla których ważny jest Kole­jowy herb do spotka­nia i zmo­ty­wowa­nia kibiców przed ich wyjazdem na finał. Całość komu­nikatu poniżej:

Chy­ba niko­mu z Was nie muszę mówić jak ważny mecz czeka nas w najbliższy poniedzi­ałek.
Nieste­ty obaw­iam się, że nasi piłkarze nie do koń­ca zda­ją sobie z tego sprawę oraz jak bard­zo już ten sezon spier***!
Dlat­e­go trze­ba im pokazać i uświadomić, że do Warsza­wy mają jechać po zwycięst­wo i zdobyć Puchar Pol­ski!
Wszyscy musimy zebrać się o godzinie 9:00 w niedzielę od strony uli­cy Ptasiej i zablokować wyjazd piłkarzy i w emocjon­al­ny żywiołowy sposób zdopin­gować ich przed tym ważnym dla nas meczem!
Przekaż­cie wszys­tkim swoim zna­jomym, że mają przyjść w niedzielę pod sta­dion!
Nie wypuścimy ich tak dłu­go aż nie zrozu­mieją po co jadą do Warsza­wy!
Zagranicą kibole potrafią przyjść w kilka tysię­cy na tren­ing, żeby zje** albo zmo­ty­wować piłkarzy to i my też może­my przyjść.
Pewnie nie w takiej iloś­ci ale te kilka stów naład­owany­ch kiboli pewnie by naszym piłkar­zom dodało pewnoś­ci siebie, bo coś mi się zda­je, że zami­ast jaj na boisku to mają wyd­muszki.
Mają poła­mać giry tym fra­jerom z Warsza­wy a nie kole­jny raz wracać ze spuszc­zonymi głowami do domów.

DLATEGO WSZYSCY W NIEDZIELĘ NA BUŁGARSKĄ!!! ZBIÓRKA 9:00!!!”

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress