Dudka: Lech miał wtedy inne plany

Pół­tora roku temu Dar­iusz Dud­ka trenował z rez­er­wami Kole­jorza. Wów­czas nie Lech nie widzi­ał zawod­nika w swoim zespole. Ter­az pol­ski piłkarz trafił do drużyny Mis­trza Pol­ski.

Poprzed­ni sezon piłkarz, mogą­cy grać na pozy­cji obroń­cy lub pomoc­nika, grał w barwach Wisły Kraków, dlat­e­go akli­matyza­c­ja w zespole nie powin­na trwać zbyt dłu­go. Ja żyję przyszłoś­cią, trenowałem z rez­er­wami więk­szość moje­go piłkarskiego życia związany byłem z Wronkami i Amicą. Na pewno więk­szość z tych chłopaków sam bard­zo dobrze. Trenowałem tutaj pół­tora roku temu. Lech miał wtedy inne plany i nie sko­rzys­tał z moich usług. Już dobrze się czu­ję, roz­maw­iam z chłopakami nor­mal­nie – przyz­nał Dud­ka.

ejberempire

Reprezen­tant Pol­ski jest dość uni­w­er­sal­nym piłkarzem linii defen­sy­wnej.- Roz­maw­ial­iśmy o pozy­cji numer 6. Ja w swoim piłkarskim życiu grałem na wielu pozy­c­jach. Mam nadzieję, ze jeśli zajdzie taka potrze­ba to tren­er będzie korzys­tał z mojej osoby – zaz­naczył.

Obok Marci­na Robaka, Dar­iusz Dud­ka, jest doświad­c­zonym piłkarzem . - Będę starał się przekazać młod­szym zawod­nikom to wszys­tko, czego nauczyłem się w mojej kari­erze. Najważniejsza rzecz to pokazanie tego na boisku. Będę chci­ał to pokazać na boisku. Z Marcin­em jesteśmy doświad­c­zonymi zawod­nikami, z presją radz­imy sobie bard­zo dobrze. Wiemy z kim i o co gramy. Wiemy, jak to ugryźć – ocenił.

Już za kilka­naś­cie dni Kole­jorz zmierzy się z FK Sara­jevo. Cel na najbliższe tygod­nie jest jas­ny. — Na pewno na następ­ny tydzień plan docelowy to Liga Mis­trzów. Wiado­mo, jak w naszym kra­ju, różnie to bywało. Mamy drużynę, która składa się z młody­ch i doświad­c­zony­ch zawod­ników – zakończył nowy nabytek Lecha Poz­nań.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress