DWL: Pewna wygrana w sparingu z… Lechem

DWL_Zloci (1)KKS Wiara Lecha pokon­ała Lecha Podrzewie 4:0 w kole­jnej już grze sparingowej przed inau­gu­racją rundy wiosen­nej. Kibole bard­zo poważnie myślą o awan­sie do A-klasy, a dobra gra w okre­sie przy­go­towaw­czym może zwias­tować duże emoc­je w zbliża­jącej się rundzie.

Już od początku spotka­nia Wiara Lecha miała sporą przewagę już od początku spotka­nia i w 10. min­u­cie powin­na objąć prowadze­nie.  lewej strony boiska cen­trostrzał odd­ał Szen­feld, piłka odbiła się od poprzeczki, a po dobitce Piestrzyńskiego trafiła jeszcze w słu­pek.

Gospo­darze dopięli swo­je­go pięć min­ut później. Adamski podał do Szer­szenia, który prze­jął piłkę w środ­ku pola i uderzył sprzed pola karne­go, nie dając więk­szy­ch szans bramkar­zowi rywala na inter­wenc­je. Jeszcze w pier­wszej połowie Piestrzyński pod­wyższył prowadze­nie. Kibole wyprowadza­li kon­tratak spod włas­nej bramki po rzu­cie rożnym dla Lecha Podrzewie, Szer­szeń podał do wychodzące­go na wol­ne pole napast­nika Wiary Lecha, który znalazł się w sytu­acji sam na sam i uderze­niem z 16 metrów pokon­ał golkipera prze­ci­wnika.

W drugiej połowie Wiara Lecha nadal prezen­towała się bard­zo dobrze i to ona prze­ważała na boisku. W 58. min­u­cie przeprowadz­iła efek­towną akcję, wymieni­a­jąc w wiele podań, które zakończyły się dośrod­kowaniem Norka w pole karne do Gór­cza­ka, którzy przyjął piłkę, podał do niepil­nowane­go Ślisińskiego, a ten uderzył z wole­ja i zdobył trze­cią bramkę. Dwadzieś­cia min­ut później Gór­czak ustal­ił wynik meczu na 4:0. Z prawej strony boiska w pole karne piłkę zacen­trował Norek, Gór­czak uprzedz­ił obrońcę i z bliska umieś­cił piłkę w siatce.

Rywale nie mieli wielu sytu­acji bramkowych, choć dwukrot­nie mogli pokon­ać Salach­nę. W obu sytu­ac­jach błędy popeł­ni­ał bramkarz Wiary Lecha. W jed­nej gospo­darzy ura­tował Nowak, który wybił piłkę z linii, a w kole­jnej bramkarz napraw­ił swój błąd i uchronił Kiboli przed stratą gola.

KKS WIARA LECHALECH PODRZEWIE 4:0
BRAMKI: ‘15 Szer­szeń, ‘35 Piestrzyński, ‘58 Ślisiński, ‘78 Gór­czak

KKS: Salach­na — Krys­tkowiak (60. M.Wojciechowski), Olaszczyk (46. Ślisiński, 65. Kujawski), Ślisiński (40. Siejek), Nowak — Mikułan (46. Norek), Adamski, Wyka, Szen­feld — Piestrzyński (46. Gór­czak), Szer­szeń (60. Pietrzyki)

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress