DWL: Wiara atakuje, rywal strzela

Mimo dobrej gry, szczegól­nie w drugiej połowie spotka­nia, zawod­ni­cy KKS Wiary Lecha musieli uznać wyżs­zość Antare­su Zalase­wo, który pozostanie lid­erem roz­gry­wek. Gospo­darze trzy razi trafi­ali do siatki DWL i wygrali dzisiejsze spotkanie 3:0.

Od samego początku na boisku prze­ważali zawod­ni­cy Wiary Lecha. Kon­trolowali oni prze­bieg meczu i szukali okazji do zagroże­nia bramki gospo­darzy. Brakowało jed­nak dokład­noś­ci, a piłki posyłane do Szene­fel­da i Surow­ca były dla nich zbyt szy­bkie na mokrej muraw­ie. Blisko wyprowadzenia na prowadze­nie zespołu DWL był po jed­nym z dośrod­kowań Surowiec, ale świet­nie inter­we­niował golkiper Antare­su. Chwilę później bliski zdoby­cia gola był Woj­ciechowki, a jeden z jego strza­łów był bliski powodzenia. Jed­nak to gospo­darze objęli prowadze­nie w tym meczu. Ser­ię nieporozu­mień KKS Wiary Lecha wyko­rzys­tał jeden z zawod­ników Antare­su, który nie dał najm­niejszy­ch szans Salach­nie.

Po prz­er­wie DWL ruszyła do ataków i ponown­ie domi­nowała na boisku. Swoich okazji na zdoby­cie gola wyrównu­jące­go szukali m.in. Norek, Surowiec czy Szen­feld, ale za każdym razem albo brakowało cen­tymetrów do zdoby­cia bramki, ale bard­zo dobrze inter­we­niował bramkarz. Antares skon­cen­trował się jedynie na przeprowadza­niu kon­trataków. Jeden z nich zakończył się dość niepo­zorną próbą lobowa­nia bramkarza DWL, piłka odbiła się od poprzeczki, a przed stratą gola goś­ci ura­tował Kujawski.

Kilka min­ut później gospo­darze dopięli jed­nak swe­go. Po dośrod­kowa­niu z rzu­tu rożne­go z bliskiej odległoś­ci gola zdobył jeden z zawod­ników z Zalase­wo. To trafie­nie pod­cięło skrzy­dła KKS Wiarze Lecha, która zde­cy­dowanie spuś­ciła z tonu po stra­cie drugiego gola. Jed­nak to nie był koniec. Jeszcze przed ostat­nim gwiz­d­kiem sędziego błąd bramkarza DWl, który niepotrzeb­nie wyszedł z bramki, wyko­rzys­tał jeden z rywali i bez najm­niejszy­ch prob­lemów przelobował Salach­nę, usta­la­jąc wynik meczu na 3:0.

ANTARES ZALASEWOKKS WIARA LECHA 3:0

Żół­ta kartka: Tym

KKS: Salach­na – Nowak (81. Piestrzyński), Szlandrow­icz (48. Olaszczyk), Tym – Norek (70. Gór­czak), Woj­ciechowski, Siejek, Bąkowski, Kujawski (88. Wawrzy­ni­ak)- Surowiec, Szen­feld

Widzów: 200

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress