Formella: Chcemy wygrać Puchar Polski

Lech Poz­nań pół­tora tygod­nia temu zremisował z Wisłą Kraków 1:1 w 12. kole­jce Lot­to Ekstrak­lasy.  Dziś drużyny spotka­ją się na boisku ponown­ie, bowiem roze­gra­ją spotkanie w ramach 1/4 finału Pucharu Pol­ski. — Nie ma duże­go znaczenia, czy gra się co trzy miesiące, czy co tydzień, bo drużyny zna­ją się bard­zo dobrze z Ekstrak­lasy. Gramy ze sobą w tak krótkim cza­sie trzy mecze, ale to niczego nie zmienia. – pod­kreśla Darek Formel­la.

Wisła Kraków w min­ionej kole­jce pokon­ała Ter­ma­likę 2:0. — Myślę, ze wraca­ją na swój nor­mal­ny poziom. Na początku nie byli sobą, a ter­az Wisła gra tak dobrze na ile ma potenc­jał.

W dzisiejszym meczu spotka­ją się drużyny, które są fawory­tami Pucharu Pol­ski. - Jeden z nich odpad­nie i zro­bimy wszys­tko, żeby to była Wisła. Nie wiem kto jest fawory­tem, ale my chce­my ten Puchar Pol­ski wygrać. – zapowiada pomoc­nik Kole­jorza.

Po wye­lim­i­nowa­niu dzisiejsze­go rywala dal­sza walka o tro­feum powin­na być łatwiejsza dla poz­na­ni­aków. - Puchar Pol­ski uczy poko­ry. Mieliśmy za rywala Błęk­it­ny­ch dwa lata temu, wszyscy nas widzieli w finale, a wiemy, że po pier­wszym meczu było ciężko. Spoko­jnie, najpierw gramy z  Wisłą Kraków, później będziemy myśleli o następ­ny­ch meczach.

Kole­jorz w sobotę niespraw­iedli­wie prze­grał z Legią w Warsza­w­ie. Czy wynik ligowe­go spotka­nia może mieć znacze­nie w dzisiejszym meczu? - Takie sytu­acje w piłce się zdarza­ją i nie ma sen­su tego roz­pamię­ty­wać, bo przed nami jest mecz z Wisłą Kraków. – kończy zawod­nik.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress