Formella: Z niecierpliwością czekamy na następne zgrupowanie

Reprezen­tac­ja Pol­ski do lat 21 pokon­ała wczo­raj Czarnogórę 6:0. Dwie bramki strzelił Dar­iusz Formel­la, a jed­ną Daw­id Kow­nacki.

- Myślę, że zagral­iśmy bard­zo dobre spotkanie. Mieliśmy anal­izę prze­ci­wnika i sądzę, że dobrze ich rozpra­cow­al­iśmy, dlat­e­go mecz zakończył się tak wysokim wynikiem – powiedzi­ał pomoc­nik Kole­jorza.

Skrzy­dłowy Lecha Poz­nań miał okazję wys­tąpić wczo­raj na sta­dion­ie, gdzie zaczy­nał swo­ją piłkarską kari­erę. - Arka to jest klub, w którym się wychowałem i, w którym spędz­iłem ostat­nią rundę. Przyszła moja rodz­i­na i zna­jomi. Z wielką chę­cią gram na tym sta­dion­ie, co daje mi dodatkowy smaczek.

Każdy z zawod­ników marzy o wys­tępie na przyszłoroczny­ch Młodzieżowych Mis­tr­zost­wach Europy. Najwięk­sza rywal­iza­c­ja jest właśnie na pozy­cji pomoc­nika. - Jest Prze­mek Frankowski, Arek Reca, Kamil Mazek  i wielu inny­ch piłkarzy. Wszyscy rywal­izu­je­my i dla żad­ne­go z nas nie ma znaczenia po jakiej stron­ie pomo­cy który z nas zagra. – komen­tu­je Formel­la.

W wyjś­ciowym składzie znalazło się aż czterech lechitów. Widać między nimi było zgranie klubowe, które zaowocow­ało zdoby­ciem trzech goli dla reprezen­tacji.  - Cieszę się, że tak to wyglą­dało. Ja asys­towałem Kow­na­siowi, a potem on mi. 

Podopieczni Marci­na Dorny wczo­ra­jszym meczem zakończyli zgrupowanie kadry. - Wracamy ze zgrupowa­nia w bard­zo dobrych nas­tro­jach po tym wysokim zwycięst­wie i z niecier­pli­woś­cią czekamy na następ­ne zgrupowanie – kończy pomoc­nik młodzieżówki.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress