Kownacki: W piłkę grą się, by wygrywać, dlatego chcemy zdobyć ten Puchar

Daw­id Kow­nacki mimo młode­go wieku będzie miał okazję po raz drugi zagrać w finale na Sta­dion­ie Nar­o­dowym. – Każdy chce wygrać. Dołożymy skuteczność i będziemy się cieszyć z Pucharu Pol­ski – zapew­nia napast­nik Kole­jorza.

- To jest finał i musimy być gotowi na każde rozwiązanie. Musimy być gotowi psy­chicznie, bo to jest jeden mecz i dalej nic nie ma. Gramy o tro­feum, chce­my je zdobyć, bo duża liczba z nas, nie wygrała jeszcze Pucharu Pol­ski. Musimy do dobrej gry, którą prezen­towal­iśmy w poprzed­nich meczach dołożyć skuteczność, a wtedy będziemy się cieszyć ze zwycięst­wa – przyz­na­je Kow­naś.

Jutrze­jszy mecz będzie niesamow­ity pod względem otoczki, jak i kibiców. A mecze roz­gry­wane na Sta­dion­ie Nar­o­dowym należą do tych, które pamię­ta się latami – Takie wydarze­nie jak finał Pucharu Pol­ski na Sta­dion­ie Nar­o­dowym, to jest coś niesamowite­go. 50 tysię­cy kibiców, atmos­fera na poziomie świa­towym, ale to taki sam mecz jak w zeszłym roku. Mecz o tro­feum, a w piłkę grą się, by wygry­wać, dlat­e­go chce­my zdobyć ten Puchar – deklaru­je.

Ostat­ni raz Kole­jorz Puchar Pol­ski zdoby­wał siedem lat temu, wtedy Kow­naś miał zaled­wie 12 lat. – Pewnie oglą­dałem ten mecz, ale dokład­nie nie pamię­tam. Byłem małym chłopcem i wtedy się bie­gało z chłopakami za piłką. Każdy chci­ał grać wielkie mecze, finały na wiel­kich sta­dionach przy wspani­ałej atmos­ferze. Rok temu się nie udało, wiec ter­az jest dodatkowy bodziec, by się zre­wanżować i ten Puchar zdobyć

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress