Lech zakończył obóz przygotowawczy

W czwartek Lech zremisował w ostat­nim sparingu w Tur­cji z buł­garskim Lewskim Sofia i tym samym zakończył ciężką pracę na obozie w Belek. Lechi­ci przy­go­towywali się do rundy wiosen­nej od początku sty­cz­nia. Przez ten miesiąc byli na dwóch obozach i roze­grali sześć meczów kon­trol­nych.

Pier­wszy obóz poświę­cony był budowaniy siły fizy­cznej i roze­gra­niu meczów z Ord­abasy Szymkent i tureckim Eski­şe­hir­spo­rem. Na tzw. “cięż­kich nogach” piłkarze Lecha pier­wszy mecz prze­grali, a w  drugim zwyciężyli 1–0.

Dru­gi obóz jak realacjonowali nam zawod­ni­cy był już o mniejszej inten­sy­wnoś­ci pod wzglęm pra­cy fizy­cznej. Więcej uwa­gi poświę­cone zostało tak­tyce i roze­gra­niu pił­ki. W tym celu lechi­ci zagrali aż cztery sparin­gi. Najpierw zdekla­sowali Met­al­ist Charków 5–0, potem zremisowali z Anży Machaczkała 2–2, wygrali z Amkarem Perm 2–0 i na koniec ponown­ie zremisowali z Lewskim 2–2.

Pod­czas wszys­t­kich meczów tren­er Sko­rża inten­sy­wnie rotował skła­dem i testował zawod­ników pod kątem kilku pozy­cji. Po długich prz­erwach spowodowanych kon­tuz­ja­mi wró­cili Keb­ba Ceesay, Maciej Wilusz, a także Vojo Ubi­parip, który popisał się trze­ma strzelony­mi bramka­mi.

Ter­az już w Poz­na­niu lechi­ci będą się przy­go­towywać do spotka­nia z Pogo­nią Szczecin, w czym pomóc ma środowy spar­ing z Unią Swarzędz.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress