Linetty: Do każdego rywala mamy szacunek

Karol Linet­ty po kilku tygod­ni­ach prz­er­wy powró­cił do pełnej dys­pozy­cji. Czy młody lechi­ta jest gotowy by wyjść i grać 90 min­ut?

Na pewno jestem zdrowy. Zobaczymy czy jestem gotowy na 90 min­ut. Mamy jeszcze dwa dni tren­ingów. Może udać się zła­pać do „18” - zaz­naczył — Mam jeszcze jakieś dolegli­woś­ci, ale one mi już w niczym nie przeszkadza­ją. To bardziej kwest­ie mięśniowe, które wyma­ga­ją roz­ciąg­nię­cia. Wszys­tko siedzi w głowie. Ja jestem pozy­ty­wnie nastaw­iony. — dodał.

W czwartek Kole­jorz roze­grał spar­ing z Jarotą Jarocin. Poz­na­ni­a­cy pewnie wygrali 3:0. Dla Linetty’ego była to pró­ba gen­er­al­na przed niedziel­nym meczem z Bełcha­towem — Myślę, że tak. Cieszy, że jestem zdrowy i to, że wygral­iśmy. Wiado­mo, iż prze­ci­wnik był słab­szy, ale do każdego rywala mamy sza­cunek.

Atmos­fera w drużynie jest lep­sza niż było to kil­ka tygod­ni temu. Z meczu na mecz gra Kole­jorza wyglą­da coraz lep­iej – Atmos­fera jest faj­na. Nie pamię­tamy już o tym, co się stało. Wal­czymy w każdym meczu o trzy punk­ty.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress