Peszko przeniesie się do Bundesligi?

Sła­womir Peszko może wkrótce zmienić klub — sugeru­ją niemieck­ie media. Ich zdaniem pomoc­nik poz­nańskiego Lecha roz­maw­ia z 1. FC Koln na tem­at kon­trak­tu, jaki może pod­pisać w najbliższym cza­sie z tą drużyną. “Super Express” doda­je, że na ewen­tu­al­ny trans­fer “Peszk­i­na” do Bun­desli­gi może mieć wpływ Lukas Podol­s­ki, który wskazał gracza mis­trza Pol­s­ki, jako potenc­jalne wzmoc­nie­nie składu.

- Na razie nigdzie się nie wybier­am, bo jestem w Płocku. Mam ważne sprawy rodzinne - powiedzi­ał sam zain­tere­sowany w roz­mowie z “Przeglą­dem Sportowym”. - Na razie nie ma żad­nych ostate­cznych ustaleń. Czekam na konkret­ną ofer­tę — doda­je piłkarz.

Już latem pomoc­nik mis­trza Pol­s­ki był blis­ki zmi­any klubu. Do Aten piłkarza zaprosił Panathi­naikos, jed­nak ostate­cznie Gre­cy nie zaofer­owali kon­trak­tu “Peszki­nowi”. Ten ostate­cznie zde­cy­dował się  pod­pisać nową umowę z Lechem, która obow­iązu­je do 2012 roku. W Poz­na­niu jed­nak lic­zono się z tym, że zawod­nik może ode­jść zde­cy­dowanie wcześniej, ponieważ w kon­trak­cie pozostaw­iono klauzulę ode­jś­cia wynoszącą zaled­wie 700 tysię­cy euro.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress