Porażka z Lokomotivem Moskwa

Lech Poz­nań prze­grał w drugim meczu sparingowym 1:3. Gola dla poz­na­ni­aków zdobył Mateusz Możdżeń

Obie drużyny spotkanie zaczęły spoko­jnie i przez pier­wszy kwad­rans zbyt wiele na boisku się nie dzi­ało. W 19. min­u­cie Kędzio­ra dośrod­kowywał w pole karne, ale tam nie było żad­ne­go Lechi­ty, który mógłby prze­ciąć lot piłki. W 29.minucie Pavlyuchenko znalazł się sam na sam z Kotorowskim i wpakował piłkę do bramki. Cztery min­u­ty później Ros­janie prowadzili już 2:0. Piłka ponown­ie trafiła do Pavlyuchenki, ten zagrał do Koryana, który z bliskiej odległoś­ci trafił do siatki. Chwilę później było już 3:0.  Pavluchenko roze­grał akcję z Bous­soufą i Marokańczyk bez prob­le­mu pokonu­je Kotorowskiego. Straty zmniejszył Mateusz Możdżeń, który świet­nie uderzył z rzu­tu wol­ne­go.

W drugiej połowie przy piłce częś­ciej byli lechi­ci ale nie przełożyło się to na bramki. W 74. min­u­cie powin­no być 2:3. Lovrenc­sics dośrod­kowywał, a przed pustą bramką stał Claasen, który fatal­nie skiskował. Szan­sę na 4:1 miał N’Doye, ale uderzył nad poprzeczką.W 88. min­u­cie do piłki wyszedł Formell, ale fut­bolówka po jego strza­le prz­ele­ci­ała nad bramką.

Kole­jny spar­ing lechi­ci roze­gra­ją 2. lute­go prze­ci­wko Spar­cie Pra­ga. Początek o godzinie 16. 

Lech Poz­nań – Loko­mo­tiv Moskwa (1:3)

Bramki:  39. Możdżeń – 29. Pavlyuchenko, 33. Koryan, 35. Bous­so­ufa

Lech Poz­nań (I połowa): Krzysztof Kotorowski — Tomasz Kędzio­ra, Hubert Wołąkiewicz, Manuel Arboleda, Luis Hen­riquez — Dim­itri­je Injac, Karol Linet­ty — Szy­mon Pawłowski, Kasper Hamalainen, Mateusz Możdżeń – Dar­iusz Formel­la

Lech Poz­nań (II połowa): Krzysztof Kotorowski — Tomasz Kędzio­ra (64. Mateusz Możdżeń), Marcin Kamiński, Manuel Arboleda (73. Jan Bednarek), Luis Hen­riquez (64. Bar­ry Dou­glas) — Łukasz Trałka, Dim­itri­je Injac (75. Szy­mon Zgar­da) — Day­lon Claasen, Daw­id Kow­nacki, Ger­go Lovrenc­sics — Dar­iusz Formel­la.

Loko­mo­tiv Moskwa: Ilia Abaev — Andrei Cher­netsov, Dmitri Tarasov, Mak­sim Belyayev, Renat Yan­bayev — Taras Mykha­lyk, Alek­san­dr Same­dov — Anton Miranchuk, Magomed Ozdoyev, Sergei Tkachy­ov — Dame N’Doye.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress