Poznaliśmy kolejnych ćwierćfinalistów FORZA Pucharu Ligi
Wczoraj rozegrano mecze II rundy FORZA Pucharu Ligi, w których poznaliśmy kolejne zespoły, które awansowały dalej. Największą niespodzianką jest odpadnięcie EW, które broni tytułu.
Wyniki grupy C:
Sekcja SSL — PWW 2:0
bramki: Hałas, Konieczka
faule: 2–0
Sekcja Stare Miasto — Lechita.net 0:5 (walkower)
Gietewu — Sekcja SSL 2:4
bramki: Majchrzak 2 — Orlik 2, Konieczka, Szała
faule: 1–4
PWW — Sekcja Stare Miasto 5:0 (walkower)
Lechita.net — Gietewu 3:0
bramki: Przewoźny 2, D.Mikołajczak
żółta kartka: D.Mikołajczak (Lechita.net)
faule: 0–0
Sekcja SSL — Sekcja Stare Miasto 5:0 (walkower)
Gietewu — PWW 5:4
bramki: Latosi 3, Majchrzak, Benski — Foltyn 2, Kuka, Miężał
faule: 6–5
Lechita.net — Sekcja SSL 6:1
bramki: Łapiński 2, Przewoźny, Rozwadowski, Tórz, samob. — Szała
faule: 0–0
Gietewu — Sekcja Stare Miasto 5:0 (walkower)
Lechita.net — PWW 7:0
bramki: Łapiński 2, Tórz 2, D.Mikołajczak, K.Nowak, Rozwadowski
faule: 0–0
Tabela końcowa grupy C
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | Z | R | P | Br. |
1. | Lechita.net | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 21:1 |
2. | Sekcja SSL | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 12:8 |
3. | Gietewu | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 12:11 |
4. | PWW | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 9:14 |
5. | Sekcja Stare Miasto | 4 | -4 | 0 | 0 | 4 | 0:20 |
Wyniki grupy D:
EW — FC Pyrlandia 2:0
bramki: Ł.Norek, N.Norek
faule: 0–1
AllStars — Forza-Janusze 0:1
bramka: Odor
żółta kartka: Kożuch (Forza-Janusze)
faule: 2–1
SWR S7 — FC Pyrlandia 1:4
bramki: Dąbrowski — D.Nowak 3, Zbierski
faule: 0–0
EW — AllStars 1:0
bramka: N.Norek
faule: 1–1
Forza-Janusze — SWR S7 4:2
bramki: M.Łuczak 2, K.Łuczak, Odor — A.Boratyński, T.Tyliński
faule: 2–0
FC Pyrlandia — AllStars 2:1
bramki: B.Bąk, Zbierski — Malicki
faule: 0–1
SWR S7 — EW 3:1
bramki: A.Boratyński 2, Dąbrowski — Szlandrowicz
faule: 0–1
Forza-Janusze — FC Pyrlandia 0:2
bramki: Adamczak, Zbierski
czerwona kartka: Kożuch (Forza-Janusze)
faule: 3–2
SWR S7 — AllStars 0:3
bramki: Gibas, Gutkowski, Malicki
faule: 0–2
Forza-Janusze — EW 2:2
bramki: M.Łuczak 2 — N.Norek, Ł.Norek
faule: 1–1
Tabela końcowa grupy D
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | Z | R | P | Br. |
1. | FC Pyrlandia | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 8:4 |
2. | Forza-Janusze | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 7:6 |
3. | EW | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 6:5 |
4. | AllStars | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4:4 |
5. | SWR S7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 6:12 |