Rumak: Piast to ułożony zespół

- Piast spot­ka się z zespołem bard­zo dobrze przy­go­towanym pod wzglę­dem fizy­cznym. Nie obaw­iam się o naszą kondy­cję i for­mę fizy­czną, ponieważ mam dostęp do danych Amis­co. Wytrzy­mamy ten mecz fizy­cznie, podob­nie jak nasi rywale. Musimy go wygrać umiejęt­noś­ci­a­mi piłkarski­mi i mądroś­cią na boisku — przyz­na­je tren­er Rumak.

- Piast to zespół ułożony, w którym widać myśl i rękę tren­era. Bard­zo dobrze zachowu­ją się w fazie prze­jś­ciowej, gdy prze­j­mu­ją piłkę i wychodzą do ataku. Robią to szy­bko i skutecznie, a żeby tak grać trze­ba być świet­nie przy­go­towanym fizy­cznie – zaz­nacza szkole­niowiec.

- W ostat­nich dwóch meczach zdobyliśmy jeden punkt. U siebie w ostat­nich dwóch meczach zdobyliśmy tylko dwa punk­ty. Chce­my wygrać to spotkanie. Pokazać, że umiemy grać w piłkę. Z Pogo­nią zagral­iśmy bard­zo dobrą drugą połowę – zremisowal­iśmy. Z Lechią zagral­iśmy niezły mecz – prze­gral­iśmy. Pora to zmienić i przełożyć na wyniki – pod­kreśla opiekun Lecha.

- Mamy trochę prob­lemów zdrowot­nych, ale nie jest tak trud­no jak mogło­by się wydawać. Bliżej wys­tępu jest Wołąkiewicz. Może się okazać, że nie zagra­ją obaj, ale mamy alter­naty­wę – mówi Rumak.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress