Rumak: Wyjdziemy na boisko i zrobimy swoje

Na dzisiejszej kon­fer­encji obec­ny był Krzysztof Kotorows­ki, co oznacza zmi­anę bramkarza w jutrze­jszym meczu – Więk­szość piłkarzy, która pojaw­ia się na kon­fer­encji, gra w meczu, ale nie jest to nic pewnego. Chcę jed­nak zaz­naczyć, że jutro na pewno nie zagra Jas­min Burić z powodów zdrowot­nych. Jasiu odczuwa ból, który pojaw­ił się w okoli­cach jed­nego z mięśni – powiedzi­ał tren­er Rumak.

Do gry w 100% nie jest również gotowy Kasper Hamalainen – Nie do koń­ca pewne jest, czy Kasper Hamalainen wyjdzie dziś na tren­ing. Doz­nał on bolesnego stłuczenia, jed­nak da się z tym grać.

Po mecz z Wisłą tren­er Rumak powiedzi­ał, że koniec z roszada­mi w obronie i będzie staw­iał na czwórkę obrońców – Nie jest to selekc­ja, te zmi­any były spowodowane tym, że chcieliśmy dać odpocząć niek­tórym piłkar­zom. Miałem czas, żeby dokon­ać wyboru i tego dokon­ałem – przyz­nał.

Przed jutrze­jszym meczem pojaw­ia się wiele znaków zapy­ta­nia. Jed­nym z nim jest to, jak jutro zagra­ją wicemistr­zowie Pol­s­ki? — Zagra Lech, który wygrał z Nomme w meczu rewanżowym oraz z Piastem na inau­gu­rację ligi. W spotka­niu z Wisłą czy Górnikiem były także dobre momen­ty. Sztu­ka pole­ga na tym, aby utrzy­mać taką grę przez cały mecz. W Islandii też nie było źle, ale brakowało skutecznoś­ci. W piłce nożnej wygry­wa ten, co strzeli więcej bramek a nie ta druży­na, która prezen­tu­je się sty­lowo lep­iej. Chodzi o to, żeby Lech był skuteczny.

W pier­wszym meczu lechi­ci mieli wiele stałych frag­men­tów gry, jed­nak żad­nego z nich nie potrafili dobrze wyko­rzys­tać, bo świet­nie w obronie spisy­wali się gospo­darze – My jutro wyjdziemy na boisko i zro­bimy swo­je, będziemy tak zde­ter­mi­nowani, że Island­czy­cy się nie wybronią — kończy.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress