Stilić: Jest zainteresowanie moją osobą

Semir Stil­ić otrzy­mał od władz Lecha zielone światło w kwestii poszuki­wa­nia nowego pra­co­daw­cy, jed­nak do klubu nie wpłynęła żad­na ofer­ta kup­na zawod­ni­ka. - Gra w Lechu nie jest dla mnie żad­nym prob­le­mem. Dla mnie ta druży­na jest na pier­wszym miejs­cu – przyz­nał Boś­ni­ak.

 

Piłkarz pojaw­ił się dzisi­aj na pier­wszych zaję­ci­ach po urlopach. – Na razie moi­mi plana­mi są trenin­gi. Zobaczymy, co będzie dalej – pod­kreśla zawod­nik. – Jest zain­tere­sowanie moją osobą, ale mówiłem, że ofer­ta musi być korzyst­na dla mnie, a także dla klubu. Wtedy nie będę wyjeżdżać, wolę grać tutaj – doda­je.

Nie jest jed­nak przesąd­zone, że pomoc­nik pozostanie na kole­jny sezon w Poz­na­niu. – Mam jeszcze rok kon­trak­tu z Lechem i jak mówiłem zaraz po zakończe­niu sezonu nie będzie dla mnie prob­le­mem, jeśli pozostanę tutaj – pod­kreśla Stil­ić.

Kole­jorz” zawod­ni­ka wycenił na 1,5 mln euro. Zain­tere­sowana kup­nem była Borus­sia M’Gladbach, jed­nak ze względów finan­sowych nie postanow­iła ona przeprowadz­ić trans­feru zawod­ni­ka.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress