Tetteh: Spodziewam się zaciętego spotkania

W piątkowy wieczór podopieczni Nena­da Bjel­i­cy pode­j­mować będą na INEA Sta­dion­ie kielecką Koroną. Spotkanie zostanie roze­grane w ramach 9. kole­j­ki Lot­to Ekstrak­lasy. Wyda­je się, że piłkarze Kole­jorza są fawory­tem tego spotka­nia i powin­ni je wygrać jeśli chcą spędz­ić kole­jną kole­jkę na fotelu lid­era.

Poprzed­ni mecz pomiędzy tymi ekipa­mi przy Buł­garskiej był bard­zo emocjonu­ją­cy i zacię­ty. - Ostat­nio każdy mecz z Koroną jest trud­ny. Zawsze wysoko zaw­iesza­ją poprzeczkę. Spodziewam się również zaciętego spotka­nia w piątek — mówił przed meczem Abdul Aziz Tet­teh.

- Nie myślę, że zmieniłem jakoś moc­no swój styl gry. Oczy­wiś­cie to zależy od tego jak wyglą­da mecz i czy muszę przytrzy­mać dłu­go piłkę czy też zagrać szy­b­ciej.

Pod nieobec­ność Macie­ja Gajosa i Radosława Majew­skiego, to właśnie Ghańczyk pełni rolę kap­i­tana Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy. — Dla mnie to nor­malne, bo byłem już kap­i­tanem w poprzed­nim klu­bie, nie jest to dla mnie nowość. Bari­era językowa nie jest prob­le­mem, ponieważ w szat­ni głównie roz­maw­iamy po ang­iel­sku. Wyda­je mi się, że każdy wie jaki jestem w szat­ni i na boisku. Świet­nie się więc dogadu­je­my i nie ma z tym żad­nego prob­le­mu — dodał. 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress