Trener Naci Sensoy, Goce Todorovski oraz Martin Kovachev — konferencja prasowa przed meczem z Pelister

Już dziś Lech Poz­nań zmierzy się z FK Pelis­ter w pier­wszej rundzie elim­i­nacji do Ligi Europy. Oto co na przed­mec­zowej kon­fer­encji powiedzieli tren­er, kap­i­tan oraz obroń­ca zespołu.

Naci Sen­soy – tren­er FK Pelis­ter

Kiedy wylosowal­iśmy Lecha nie byliśmy zbyt­nio szczęśli­wi. To zespół, który pod każdym względem jest fawory­tem tego spotka­nia. Liga pol­ska jest o wiele sil­niejsza od mace­dońskiej, jed­nak tak łat­wo się nie pod­damy. Postaramy się uzyskać pozy­ty­wny wynik przed rewanżem w Mace­donii. Wiemy, że to będzie bard­zo trud­ne.

Mamy bard­zo doświad­c­zoną drużynę, zdobyliśmy puchar Mace­donii, który dał nam udzi­ał w Lidze Europy. Będzie trud­no, ale nic nie jest niemożli­we.

Goce Todor­ovski — kap­i­tan

Zda­je­my sobie sprawę z tego, że Lech posi­ada dużą jakość. W drużynie rywala jest wielu indy­wid­u­al­istów, którzy mogą sami rozstrzygnąć losy meczu. Mieliśmy tak samo krótki okres przy­go­towaw­czy jak Lech, ale myślę, że jesteśmy dobrze przy­go­towani. Poz­nal­iśmy moc­ne i słabe strony prze­ci­wnika. Szanu­je­my walo­ry prze­ci­wnika nato­mi­ast łat­wo się nie pod­damy. Damy z siebie wszys­tko, żeby osiągnąć pozy­ty­wny wynik. 

Mar­t­in Kovachev — obroń­ca

Wylosowal­iśmy najtrud­niejsza drużynę na jaką mogliśmy trafić. Lech jest fawory­tem nato­mi­ast nasza druży­na zro­bi wszys­tko, aby osiągnąć jak najlep­szy wynik w pier­wszym spotka­niu. W dwumeczu damy z siebie wszys­tko.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress