Trenerski dwugłos po wygranej z Arką. Bjelica: Mamy dobrą serię w lidze

Lech Poz­nań wygrał z Arką Gdy­nia 3:0 po bramkach Macie­ja Gajosa, Macie­ja Makuszewskiego i Mar­io Situ­ma. Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z pomec­zowymi opini­ami szkole­niow­ców obu drużyn. 

Leszek Ojrzyński: Stra­cil­iśmy trzy bramki po stały­ch frag­men­tach gry. W pier­wszej połowie gral­iśmy nieźle, cho­ci­aż dużo sytu­acji nie mieliśmy, ale Lech też nie miał ich wiele. W drugiej połowie prowokowal­iśmy niek­tóre sytu­acje. Na drużynę taką, jaką jest Lech to niebez­pieczne. Mieliśmy kilka strat i odd­ań piłki. Mieliśmy przewagę jed­ne­go zawod­nika. Stra­cil­iśmy bramki po trzech stały­ch frag­men­tach. Jesteśmy bard­zo niezad­owoleni, zabrakło nam poko­ry i sza­cunku. Musimy przeanal­i­zować ten mecz.

 

Nenad Bjel­i­ca: To zasłużone zwycięst­wo. Kon­trolowal­iśmy cały mecz. Gral­iśmy o jed­ne­go zawod­nika mniej, a nie mieliśmy przed naszą bramką groźny­ch sytu­acji. Druży­na przez cały mecz dobrze pra­cow­ała w defen­sy­wie. W ofen­sy­wie potrze­bowal­iśmy trochę cza­su, ale po pier­wszej bram­ce było łatwiej. Zespół pokazu­je, że może strze­lać. Wygral­iśmy mecz i idziemy dalej. Mamy dobrą ser­ię w lidze, ale musimy i będziemy dalej ciężko pra­cow­ać. Grat­u­lu­ję zespołowi wygranej.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress