Weekend pełen wrażeń w Arenie

Zan­im wszyscy w niedzielę udamy się na Buł­garską wpier­ać Kole­jorza, warto przyjść do poz­nańskiej Areny, gdzie w sobotę i niedzielę odbędzie się turniej dzieci do lat 12. Do Poz­na­nia zjadą takie ekipy jak Chelsea Lon­dyn, Hertha Berlin czy Feyeno­ord Rot­ter­dam.

Jak co roku, na początku grud­nia w Are­nie odbędzie turniej dla dzieci, w którym udzi­ał wezmą najlep­sze marki w Europie. Nie zabraknie także gospo­darzy imprezy, Lecha Poz­nań. Na obronę tro­feum nie zde­cy­dował się Bay­ern Monachi­um. Rok temu na podi­um upla­sowali się jeszcze młodzi piłkarze RSC Ander­lech­tu oraz oraz Man­ches­teru City.

Od zeszłe­go roku obow­iązu­je inna for­muła turnieju. Zespoły gra­ją sys­te­mem każdy z każdym, a w niedzielę cztery najlep­sze drużyny powal­czą w grupie Liga Mis­trzów, a pozostałe zagra­ją o miejs­ca 5–8 w Lidze Europy.

Prze­ci­wnikami Kole­jorza będzie: Chelsea Lon­dyn, Man­ches­ter City, Inter Medi­olan, Slavia Pra­ga, Feyeno­ord Rot­ter­dam, Hertha Belin oraz RB Lip­sk. Zma­gania w sobotę rozpoczną się już o 9:00, a Lech pier­wsze spotkanie zagra z Chelsea (9:30). Godz­inę później powal­czy z Man­ches­terem (10:30), o 11:15 pode­jmie graczy Interu Medi­olan. Później lechi­ci zagra­ją z równo­latkami ze Slavii Pra­ga (13:25) i z Feyeno­or­du Rot­ter­dam (13:40). Po połud­niu powal­czą z niemieckimi zespołami. O 16:00 zmierzą się z trzykrot­nymi tri­umfa­torami turnieju, Herthą Berlin, a na koniec zagra­ją z ekipą z Lip­ska (16:30).

Oprócz tego w Are­nie spotkać będzie moż­na piłkarzy pier­wsze­go zespołu, którzy wspier­ać będą młody­ch lechitów. Będzie to też swiet­na okaz­ja to zdoby­cia auto­grafów czy zro­bi­enia sobie pamią­towe­go zdję­cia. Będzie też konkurs na oprawy i szkoła dopin­gu.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress