Wypowiedzi piłkarzy po meczu Wisła — Lech

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­era po meczu Wisła Kraków — Lech Poz­nań. Poniżej opinie Jas­mi­na Buri­cia i Cezarego Wil­ka.

Jas­min Burić (Lech Poz­nań):Cała druży­na zapra­cow­ała dzisi­aj na zwycięst­wo. To dla nas bard­zo ważny mecz, wygral­iśmy i mogliśmy zapom­nieć o porażce z Jagiel­lonią. Z Jagiel­lonią atakowal­iśmy i po dwóch akc­jach rywali stra­cil­iśmy bramkę. Dzisi­aj było inaczej, ale najważniejsze, że wygral­iśmy. Kil­ka razy Wisła groźnie atakowała, ale obroniłem i się cieszę, że tak się stało. Szko­da, że tracimy punk­ty u siebie, ale na wyjaz­dach gramy dobrze. Ter­az czekamy na spotkanie z Widzewem.

Cezary Wilk (Wisła Kraków): - Strasznie szko­da tego meczu. Lech nie stworzył żad­nej sytu­acji, stracił bramkę po naszym błędzie. Przeprowadzili dzisi­aj jed­ną akcję. Szko­da tego spotka­nia, szczegól­nie w drugiej połowie. Świet­nie dzisi­aj zagrał bramkarz rywali. Porażkę bierze­my na siebie. Kon­trolowal­iśmy mecz, ale prze­gral­iśmy po jed­nym głupim błędzie. W drugiej połowie mieliśmy dużo sytu­acji, ale stra­cil­iśmy punk­ty. Stra­ta bram­ki to wina całego zespołu. Wszyscy wygry­wamy, wszyscy prze­gry­wamy.

 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress