Wypowiedzi piłkarzy po meczu Zagłębie — Lech

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Zagłę­bie Lubin — Lech Poz­nań.

Rafał Muraws­ki (Lech Poz­nań): - Jesteśmy bard­zo zad­owoleni, że udało się wygrać, tym bardziej, że mecz kończyliśmy w osła­bi­e­niu. Chwała chłopakom, że zostaw­ili na boisku sporo zdrowia, wal­czyliśmy o ten punk­ty do koń­ca. Widać było, że Zagłę­bie chci­ało odro­bić straty, my cofnęliśmy się, ciężko było nam utrzy­mać się przy piłce. Ciężko powiedzieć czy to dla nas najtrud­niejszy mecz. Bard­zo dobrze zagral­iśmy w pier­wszej połowie, gorzej w drugiej, ale nawet wtedy mogliśmy pokusić się o bramkę.

Vojo Ubi­parip (Lech Poz­nań): - Nie spodziewal­iśmy się tak trud­nego meczu. Mecz nam się ułożył, zdobyliśmy szy­bko bramkę. Rywale nas zaatakowali, czer­wona kart­ka skom­p­likowała nam plany, ale na szczęś­cie wytrzy­mal­iśmy do koń­ca i wygral­iśmy. Zagłę­bie w drugiej połowie miało przewagę, trud­no nam było utrzy­mać się przy piłce. Grali agresy­wnie, wysoko pressingiem, ale wszys­tko skończyło się dla nas dobrze. Gdy gral­iśmy w osła­bi­e­niu zagrałem na prawej obronie, Marcin Kamińs­ki pod­powiadał mi jak się dobrze ustaw­iać.

Maciej Małkows­ki (Zagłę­bie Lubin): — Mieliśmy zagrać jak z Legią, ustaw­ić się z tyłu i kon­trować Lecha. Szy­bko stra­cona bram­ka zbiła nas z tropy, nie mogliśmy się po niej odnaleźć. Później przes­zliśmy na sys­tem z dwójką napast­ników, nasza gra uległa popraw­ie, ale nie zdobyliśmy bram­ki. Lech nie miał wielu sytu­acji do zdoby­cia gola, ale jed­ną wyko­rzys­tał i zdobył trzy punk­ty. Nam zabrakło takiej skutecznoś­ci.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress