Znane siedem drużyn, które zagrają w Marbella Cup

Na początku lutego piłkarze Lecha wyjadą do Hisz­panii, gdzie wezmą udzi­ał w turnieju towarzyskim Mar­bel­la Cup. Znana jest już niemal cała obsa­da turnieju, w którym Lechi­ci przed rok­iem zdobyli trze­cie miejsce.

Start w Mar­bel­la Cup 2013 potwierdz­iło już sie­dem drużyn. Poza Lechem Poz­nań w Hisz­panii zagra­ją Ludo­gorec Raż­grad (Buł­gar­sia), Dynamo Kijów (Ukraina), Tor­pe­do Kutaisi (Gruz­ja), Atleti­co Paranaense (Brazylia), Dina­mi Bukareszt i Otelul Galati (Rumu­nia). Udzi­ału nie potwierdz­ił jeszcze Rubin Kazań, jed­nak praw­dopodob­nie on również weźmie udzi­ał w turnieju.

Orga­ni­za­torzy podob­nie jak przed rok­iem zde­cy­dowali się na roz­gry­wanie turnieju sys­tem pucharowym. Każdy z zespołów wkrótce poz­na swo­jego rywala w ćwierć­fi­nale roz­gry­wek, a następ­nie ewen­tu­al­nego rywala w przy­pad­ku zwycięst­wa oraz poraż­ki. Po roze­gra­niu meczów ćwierć­fi­nałowych i pół­fi­nałowych drużyny w zależnoś­ci od osiąg­nię­tych wyników zagra­ją mecz o 7, 5,3 lub pier­wsze miejsce.

Mecze w ramach turnieju Mar­bel­la Cup zostaną roze­grane 5 lutego (wtorek), 8 lutego (piątek) oraz 11 lutego (poniedzi­ałek).

 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress