Kasprzak: List kibiców jest gówno warty

- Przedzi­w­na sytu­ac­ja. Jakoś przez pięć lat niko­mu nie przeszkadza­ło zarządzanie klubem, a ter­az niby sto­warzysze­niu to przeszkadza. Nagle po tylu lat­ach zaczy­na­ją na wszys­tko narzekać i nic im się nie podo­ba. Wcześniej wszys­tko było dobrze - mówi cytowany przez por­tal weszlo.com, Arka­diusz Kasprzak.

Wiceprezes Lecha jest zaskoc­zony opini­a­mi sym­pa­tyków „Kole­jorza”. — Nie wiem co to wszys­tko znaczy, bo jeśli pan Markow­icz mówi, że nie chodzi o Bakero, a nie poda­je żad­nych innych argu­men­tów, to oznacza, że ten list (List kibiców do Jac­ka Rutkowskiego — przyp. red.) jest gówno warty. I jest napisany po to, żeby w dniu rozpoczę­cia sprzedaży kar­netów, zro­bić znowu jak­iś bigos — dodaje.

Zdaniem Arka­diusza Kasprza­ka w liś­cie wys­tosowanym do właś­ci­ciela drużyny nie podane są żadne przykłady i argu­men­ty, jakie mogą rzu­tować źle na jej funkcjonowanie. - Co to ma być? Prze­cież tam nie ma wskazanych żad­nych konkretów, które były­by zro­bione źle. Oni się niepoko­ją, że zespół jest źle budowany, a sztab szkole­niowy uważa, że dobrze, ale kto ma więk­szą wiedzę na ten tem­at? Kibice czy tren­erzy? Wyda­je nam się, że oni chcą klubowi wejść na głowę. Myśleliśmy, że mamy z nimi dobre porozu­mie­nie. Trze­ba będzie się spotkać i dowiedzieć, o co im tak naprawdę chodzi — kończy.

więcej: http://www.weszlo.com/news/9251-Czy_to_juz_koniec_wzorowej_wspolpracy_Lecha_z_kibicami_

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress