02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.5godz.4min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nowy spot Lecha Poznań

Pod­czas spotka­nia Lech Poz­nań — Chaz­ar Lenko­ran odbyła się pre­miera nowego spo­tu Kole­jorza. Jego głównym celem jest pro­moc­ja hasła “Łączy nas Wiara”, gdyż został on przy­go­towany z myślą o kibi­cach Lecha Poz­nań z całej Wielkopolski.

Hasłem prze­wod­nim, które również zostanie wyko­rzys­tane na plakat­ach i bill­boar­d­ach, jest slo­gan “Cała Wielkopol­s­ka za Lechem!”. W 6 najwięk­szych mias­tach Wielkopol­s­ki pojaw­ią się bill­boardy z wiz­erunk­iem piłkarzy i kibiców Lecha na tle charak­terysty­cznych budynków z tychże miast.

- Wielkopol­s­ka jest niezwykłym regionem Pol­s­ki, gdyż to właśnie tu mecze jed­nej drużyny jed­noczą wszys­t­kich. Na Kole­jorza przy­chodzą dzieci, kobi­ety, kibole i biz­nes­meni i to właśnie dlat­ego między inny­mi te grupy kibiców są bohat­era­mi naszego spo­tu. Lech Poz­nań to klub, który ist­nieje dla kibiców, dlat­ego odes­zliśmy od trady­cyjnej kon­wencji opiera­nia komu­nikacji na piłkarzach na rzecz tych, z myślą o których tworzymy naszą komu­nikację, czyli kibi­cach — mówił Arka­diusz Kasprzak, wiceprezes Lecha Poznań.

Spot emi­towany będzie w kanałach inter­ne­towych Lecha Poz­nań tj. Lech TV, Face­book czy Youtube. Pon­ad­to, będzie go moż­na zobaczyć w telewiz­ji WTK oraz na ekranach LED na tere­nie Poz­na­nia. Kam­panię przy­go­tował Lech Poz­nań we współpra­cy z poz­nańską agencją KIWISPORT.

Pod tym linkiem moż­na obe­jrzeć spot: http://www.lechpoznan.tv/film/Laczy-na-Wiara-

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.