01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
6dn.23godz.11min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rudnevs i Kriwiec zagrali w reprezenacjach

Artjoms Rud­nevs i Sergiej Kri­wiec zagrali w meczach między­nar­o­dowych swoich reprezen­tacji. Napast­nik Lecha zagrał 78. min­ut w wygranym przez Łotwę 2:1 spotka­niu z Boli­wią, a pomoc­nik wszedł z ław­ki rez­er­wowych w zremisowanym przez Białoruś meczu z Kazach­stanem 1:1.

Rud­nevs dzięwią­ty raz zagrał w reprezen­ta­cyjnych barwach. Dla Kri­w­ca dzisiejszy wys­tęp był dwu­nastym. Od dłuższego cza­su obaj zawod­ni­cy są reg­u­larnie powoły­wa­niu przez selekcjon­erów swoich drużyn narodowych.

- Spotkanie moż­na oce­ni­ać pozy­ty­wnie, a najlepiej świad­czy o tym wynik — powiedzi­ał po meczu Rud­nevs. — Jestem zad­owolony ze swo­jej postawy. Starałem się, wal­czyłem i myślę, że pomogłem drużynie. Dzisi­aj zagrałem w ataku z Marisem Ver­pakovskim i nasza współpra­ca układała się nieźle. Jedyny minus spotka­nia to ból w nodze, ale mam nadzieję, że to nic poważnego — dodał Łotysz.

Łot­wa — Boli­wia 2:1
Bram­ki: Ver­pakovskis ’43 (k), Cau­na ’49 (k) — Arce ’55 (k)

Łot­wa: Vanis —  Kla­va, Smirnovs, Gorkss, Krjau­jlis — Cau­na, Rafalask­is, Lazdins, Rubins (71. Pere­plotkins) — Rud­nevs (78. Karl­sons), Ver­pakovskis (66. Turkovs)

Białoruś — Kazach­stan 1:1
Bram­ki: Hleb ’44 (k) — Ostapenko ’90
Białoruś: Zhevnov (46. Amelchenko) — Kovalchuk, Shitov,r Mar­tynovich, Molosh (46. Yure­vich) — Kulchy (46. Kri­wiec), Hleb, Tig­orev (46. Bychenok), Kislyak (72. Kalachev) — Hleb, Rodi­onov (46. Kutuzov).

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.