Sprzedaż wejściówek na mecz z Borussią Dortmund

4 maja rozpocznie się zamknię­ta sprzedaż biletów na mecz z Borus­sią Dort­mund, który odbędzie się 19 maja o godz. 20:00. Wejś­ciów­ki w sprzedaży zamkniętej będzie moż­na kupować do 11 maja. Pra­wo jej zakupu mają posi­adacze kar­netów oraz Kart Kibi­ca. Sprzedaż otwarta rozpocznie się od 12 maja. Przy­pom­ni­jmy, że bile­ty kosz­tu­ją 10 (II i IV try­buna) oraz 15 zło­tych (I i III trybuna).

 

Przy zakupie biletów konieczne jest podanie imienia, nazwiska, numeru PESEL oraz okazanie doku­men­tu tożsamoś­ci ze zdjęciem.

Dzieci do lat 13, które na mecz wybier­a­ją się z dorosłym opiekunem mają pra­wo do otrzy­ma­nia dar­mowego bile­tu. Taki bilet należy ode­brać przy zakupie wejś­ciów­ki przez opieku­na, poda­jąc przy tym imię, nazwisko i numer PESEL dziec­ka. W sprzedaży zamkniętej do odbioru dar­mowej wejś­ciów­ki są uprawnione wyłącznie dzieci posi­ada­jące kar­net Wios­na 2011 lub kartę kibica.

Przy wejś­ciu na sta­dion każdy z kibiców powinien posi­adać przy sobie doku­ment tożsamości.

Sprzedaż biletów na mecz Lech – Borus­sia prowad­zona będzie w kasach sta­dionu, punk­tach part­ner­s­kich oraz w Internecie na stron­ie bilety.lechpoznan.pl

Przy­pom­i­namy, że na stron­ie bilety.lechpoznan.pl zakupu mogą dokony­wać wyłącznie oso­by posi­ada­jące kartę kibica.

Przy­go­towal­iśmy również bezpłatne wejś­ciów­ki dla grup zor­ga­ni­zowanych, które zasiądą na sek­torze dziecię­cym. Wnios­ki przyj­mowane będą do 6 maja. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e‑mail: [email protected]. Na każde 10 dzieci musi przy­padać 1 opiekun. Na sek­tor dziecię­cy wpuszczane są grupy dzieci z przed­szkoli i szkół podstawowych.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress