Ubiparip wróci do ojczyzny? Crvena Zvezda składa ofertę

Vojo Ubi­parip, który przed niespeł­na rok­iem został piłkarzem Lecha Poz­nań, może wró­cić do Ser­bii. Trans­fer­em napast­ni­ka „Kole­jorza” zain­tere­sowana jest Crve­na Zvez­da Bel­grad, która jest skłon­na za tego gracza zapłacić 600 tysię­cy euro, czyli tyle ile ten piłkarze kosz­tował Poznaniaków.

Ser­bowie są zde­ter­mi­nowani, aby zimą pozyskać napast­ni­ka, który odmieni oblicze ich zespołu. Bruno Mezen­ga sprowad­zony latem nie speł­nia pokładanych w niego oczeki­wań i władze Crve­ny Zvezdy rozglą­da­ją się za wzmoc­nieni­a­mi. W oko wpadł im Vojo Ubi­parip, były gracz Spar­ta­ka Sub­ot­ni­ca, do którego w sty­czniu tego roku napast­nik trafił do stol­i­cy Wielkopolski.

Pier­wsze infor­ma­c­je wskazy­wały na to, że klub ze stol­i­cy Ser­bii chce wypoży­czyć zawod­ni­ka, lecz ostat­nio lokalne media zaczęły speku­lować na tem­at trans­feru defin­i­ty­wnego. Zdaniem dzi­en­ni­ka blic.rs Lech otrzy­mał już ofer­tę kup­na Vojo Ubi­pari­pa, a jego trans­fer jest już przesąd­zony i po otwar­ciu okien­ka trans­fer­owego wró­ci on do ojczyzny.

sport.blic.rs/pretraga

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress