01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.8godz.30min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Douglas: Wygra Szkocja!

Douglas: Wygra Szkocja!

Dziś wiec­zorem na Sta­dion­ie Nar­o­dowym pol­s­ka reprezen­tac­ja zmierzy się ze Szkocją. Jedyny Szkot w pol­skiej lidze nie ma wąt­pli­woś­ci kto będzie lep­szy. – Szkoc­ja – odpowia­da ze śmiechem .

Bar­ry Doulas do połud­nia trenował z Lechem, ale po połud­niu na boisko treningowe nie wyjdzie. Dlaczego? – Zaraz się prze­biorę, wsiądę w samochód i jadę do Warsza­wy, by obe­jrzeć, jak moja Szkoc­ja wygry­wa – mówił.

- Ten mecz będzie zacię­ty, obie drużyny będą bard­zo zde­ter­mi­nowane i pewne siebie. Wy może bardziej po tym, jak pokon­al­iś­cie Niem­ców. Jed­nak wyda­je mi się, że to Szkoc­ja wygra – twierdz­ił z przeko­rą po dzisiejszym treningu.

Lewy obroń­ca Kole­jorza jest pod wraże­niem tego, jak Pol­s­ka zagrała z Niem­ca­mi kil­ka dni temu  — Wszys­tkim wydawało się, że niemożli­we jest to, aby ich pokon­ać. Jeśli dobrze się przy­go­tu­jesz, wszys­tko jest możli­we i masz szan­sę wygrać z taką kla­sową drużyną, jaką są Niem­cy. Mam nadzieję, ze Szko­ci też dobrze się przy­go­towali do meczu z Polską.

- Widzi­ałem tylko skró­ty. Wiem, że Niem­cy prowadzili grę, ale nie mieli tyle szczęś­cia. Wedy bardziej intere­sował mnie mecz Szkocji – przyz­na­je obroń­ca Kolejorza.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.