02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.11godz.39min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kamil Jóźwiak na dłużej w Lechu

Kamil Jóźwiak na dłużej w Lechu

Kamil Jóźwiak przedłużył kon­trakt z Lechem Poz­nań i będzie jego zawod­nikiem co najm­niej do czer­w­ca 2019 roku. Umowa zawod­ni­ka ma jed­nak klauzulę automaty­cznego przedłuże­nia o kole­jne dwa lata.

- To bard­zo dobra infor­ma­c­ja — komen­tu­je wiceprezes Kole­jorza, Piotr Rutkows­ki. — Po ogrom­nym zamiesza­niu sprzed kilku tygod­ni i zer­wa­niu rozmów z przed­staw­icielem piłkarza, Kamil przyszedł do nas sam i zapro­ponował porozu­mie­nie. Dos­zliśmy do niego szy­bko, a w roz­mowach uczest­niczył on sam i jego ojciec — dodaje.

Nowa umowa posi­a­da opcję przedłuże­nia o dwa sezony. — Ta klauzu­la to ukłon w stronę piłkarza, którego przed­staw­iciel wcześniej oczeki­wał od nas kon­strukcji 1+2+1, abso­lut­nie nieak­cep­towal­nej — wyjaś­nia wiceprezes. - Od momen­tu, gdy roz­mowy prowadzil­iśmy bezpośred­nio z tatą Kami­la i nim samym, wypra­cow­al­iśmy mod­el kom­pro­misowy. O szczegółowych warunk­ach jed­nak mówić już nie będziemy – pod­kreśla Rutkowski.

Zad­owolony z pod­pisa­nia nowej umowy jest też sam zawod­nik. - Jestem wychowankiem tego klubu i bard­zo dużo mu zawdz­ięczam. Wiem, że w tym momen­cie pozostanie przy Buł­garskiej to dla mnie najlep­sza opc­ja. Cieszę się, że pod­pisałem kon­trakt i ter­az mogę w pełni skon­cen­trować się na grze w piłkę — mówi skrzy­dłowy Kole­jorza, Kamil Jóźwiak.

19-latek w niebiesko-białych barwach roze­grał do tej pory 29 spotkań. W obec­nie trwa­jącej kam­panii wys­tąpił w sied­miu meczach, w których zdobył dwie bram­ki i dwukrot­nie asys­tował przy trafieni­ach kolegów z drużyny.

Inf.prasowa/fot. Lech Poznań

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.