02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.13godz.40min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech z nowym partnerem odzieżowym

Lech z nowym partnerem odzieżowym

Dziś na kon­fer­encji Lech ofic­jal­nie przed­staw­ił nowego part­nera odzieżowego.

- Umowa z fir­mą Gomez jest real­i­zowana od kilku miesię­cy, Dziś nad­szedł czas, żeby przed­staw­ić fir­mę i opowiedzieć o naszej współpra­cy. Mam nadzieje, że będziemy ją kon­tyn­uować w przyszłoś­ci. Nasza strate­gia opiera sie współpra­cy biz­ne­sowej . Chce­my pokazać, że opła­ca się to obu stronom. — powiedzi­ał na kon­fer­ecjji Karol Kli­maczak. —  Z tej współpra­cy jesteśmy bard­zo zad­owoleni i będziemy robić wszys­tko by była ona kontynuowana.

- Chci­ałym podz­iękować preze­sowi, że udało się taki pro­jekt stworzyć, w którym poz­nańs­ka fir­ma mogła się zapre­zoen­tować  z taką wielką marką jaką jest Lech Poz­nań. Oprócz aspek­tu emocjon­al­nego, ponieważ jet­sem rodow­itym poz­na­ni­akiem, jestem obec­ny na każdym meczu, również jest tutaj aspekt bizene­sowy, chęć prezen­tacji naszej mar­ki. W parze z najwięk­szą marką wielkopol­s­ki jaką jest Lech Poz­nań. Chcieliśmy być prezen­towani przez najlep­szych. Przez klub, który jest bard­zo dobrze zarządzany, sportowo jest bard­zo dobrze prezen­towany.- komen­tu­je Michał Dobic­ki, właś­ci­ciel firmy Gomez.

- Gomez to najwięk­szy oper­a­tor na rynku mody pre­mi­um. Jesteśmy umiejs­cowieni w Poz­na­niu. Kil­ka butików pre­mi­um zna­j­du­je się w Poz­na­niu. Jesteśmy najwięk­szym domem inter­ne­towym, jeśli chodzi o modę pre­mi­um. Jesteśmy bard­zo zad­owoleni z współpra­cy. Wyglą­damy w przyszłość za kole­jny­mi okaz­ja­mi. Klipy są zre­al­i­zowane z zawod­nika­mi Lech Poz­nań: ele­ganc­ka, casu­al, make off. Klipy są widoczne na meczach na telebi­mach oraz w kulu­arach. Do tego są sze­roko dostęp­ne w Internecie — kończy Jakub Kwiatkowski

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.