07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.12godz.11min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Maciej Gajos: Trzeba przerwać złą serię

Maciej Gajos: Trzeba przerwać złą serię

Już jutro lechi­ci wrócą co ekstrak­la­sowych roz­gry­wek. Ich rywalem będzie Jagiel­lonia Białys­tok. Na Pod­la­siu Kole­jorz nie wygrał od czterech lat.

Ostat­nie zwycięst­wo Lech w Białym­stoku odniosł w kwiet­niu 2013 roku. Potem były cztery poraż­ki z rzę­du, a czer­w­cowe spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. -  Nie mam żad­nego złotego środ­ka, żeby to zmienić. Może Jagiel­lonia gra­ją­ca u siebie nam po pros­tu nie lezy, ale to nie jest powód, by negaty­wnie się nastaw­iać przed jutrze­jszym meczem. Trze­ba tę złą ser­ię prz­er­wać i mam nadzieję, że to nastąpi już ter­az — mówił przed meczem kap­i­tan Kolejorza.

Przed prz­er­wą reprezen­ta­cyjną lechi­ci pewnie pokon­ali warsza­wską Legię 3:0. - Po trzech słab­szych meczach zagral­iśmy dobry mecz i pewnie wygral­iśmy. Wcześniejsze mecze z Legią prze­gral­iśmy, ter­az odnieśliśmy zasłużone zwycięst­wo, to było nam bard­zo potrzeb­ne. Mimo kry­ty­ki jaka na nas spadła, pokaza­l­iśmy, że jesteśmy dobrym zespołem. Mam nadzieję, że to będzie ter­az procentować.

- We Wrocław­iu zagral­iśmy dobrze, ale tylko pier­wsze 10 min­ut, mówiliśmy sobie, że w meczu z Legią powin­niśmy grać tak, jak przez tamte min­u­ty i to się udało. Cieszy powrót do zespołu Darko czy mój. Cała druży­na zagrała dobrze. 

Dla Gajowego mecze w Białym­stoku są dość sen­ty­men­talne. Pomoc­nik Kole­jorza grał tam przez cztery sezony. - Wiele razy pod­kreślałem, że spędz­iłem tam fajny czas. To był mój pier­wszy poważny kon­takt z Ekstrak­lasą i zawsze będe dobrze wspom­i­nał czas tam spęd­zony. Poz­nałem dużo fajnych ludzi, ale dużo się zminiło. Zostało na kil­ka osób, które znam i na pewno się z nimi spotkam — kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.