01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.5godz.16min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Meczowy dwugłos po spotkaniu z Wisłą

Meczowy dwugłos po spotkaniu z Wisłą

Lech Poz­nań pokon­ał Wisłę Kraków i tym samym przeszedł do kole­jnej rundy Pucharu Pol­s­ki. Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi o meczu tren­erów Lecha Poz­nań i Wisły Kraków.

Fran­ciszek Smu­da (WISŁA): - Nie udało się dzisi­aj wygrać, ale gdy­by nie te dwa indy­wid­u­alne błędy Sarkiego i Czeka­ja, może mielibyśmy okazję grać dalej. Lech stwarzał więcej sytu­acji pod­bramkowych i zasłuże­nie wygrał. Chci­ałem wiedzieć przez ten Puchar, co my posi­adamy w szat­ni. Moż­na grać tą samą jede­nastką w lidze, w pucharach, ale to nie o to chodzi. Sprawdzam różnych piłkarzy, patrzę jak zawod­ni­cy wytrzy­mu­ją spotka­nia pod presją. To nie było złośli­we, że przy­jechałem z takim składem.

Maciej Sko­rża (LECH): - Przede wszys­tkim wykon­al­iśmy nasze zadanie, awan­sowal­iśmy do kole­jnej rundy. Te cztery zmi­any, których dokon­ałem na ten mecz mogły mieć wpływ na to, jak wyglą­dała sytu­ac­ja na boisku. W pier­wszej połowie gral­iśmy za wol­no. W drugiej mieliśmy więcej miejs­ca na boisku. Cieszę się, że strzelil­iśmy bramkę po stały frag­men­cie gry. Szy­mon Pawłows­ki i jego spokój jest wielkim plusem. Gral­iśmy później bardziej płyn­nie. To dla mnie ważne, że była utrzy­mana chęć gry do przo­du, co wcale nie było łatwe, bo Wisła grała bard­zo cofnięta.

- Najwięk­szym minusem tego spotka­nia są kon­tuz­je. Jevtić i Sada­jew, mogą to być nawet kilku­ty­god­niowe nieobec­noś­ci. Mam kilka­dziesiąt godzin, żeby przy­go­tować się do następ­nego meczu, zobaczymy kogo będę miał do dys­pozy­cji. W obu przy­pad­kach są to kon­tuz­je stawów skokowych. Darko poprosił o zmi­anę. Zaur będzie miał prz­er­wę około trzech tygod­ni. Jutro dowiemy się więcej o tych urazach. Spodziewałem się więcej okazji, ale nie ma co narzekać, najważniejsze że wygral­iśmy mecz. Nie zawsze będziemy grać ład­nie. W Pucharze Pol­s­ki chodzi o to, żeby prze­chodz­ić dalej.

- Jeżeli chodzi o karne, Darko wyz­nac­zony do wykony­wa­nia był jako dru­gi. Pier­wszy miał strze­lać Wołąkiewicz. Darko wyper­swad­ował Huber­towi wykony­wanie karnego, bard­zo chci­ał tej bram­ki. A jak to później się skończyło, wszyscy widzieliśmy. Smu­da ma trud­ną sytu­ację kadrową, pod­jął taką, a nie inną decyzję. My wys­zliśmy dzisi­aj na mecz i patrzyliśmy tylko na siebie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.