27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
54dn.11godz.59min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Taki mecz jak z Pogonią już nam się nie zdarzy

Pawłowski: Taki mecz jak z Pogonią już nam się nie zdarzy

Emoc­je po meczu z Sara­jew­em jeszcze nie opadły, a już jutro lechi­ci zmierzą się w Ekstrak­lasie z Lechią Gdańsk, która tak jak Lech, prze­grała swo­je pier­wsze spotkanie – Lechia jest dobrym zespołem, dużo się nie pozmieni­ało od naszego ostat­niego meczu, który z nimi gral­iśmy. Sku­pi­amy się na sobie, mecz z Pogo­nią na nie wyszedł, a ter­az chce­my wygrać przed włas­ną pub­licznoś­cią – mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji Szy­mon Pawłowski.

- To doświad­c­zony zespół i ich dużym atutem jest to, że nie było dużo zmi­an per­son­al­nych, jak w poprzed­nich okienkach, szkielet pozostał taki sam, kilku zawod­ników doszło.

W poprzed­nim meczu ligowym tren­er Sko­rża dokon­ał pię­ciu zmi­an w składzie, które nie okaza­ły się zbyt skuteczne – Dużo rotacji było dlat­ego, że nie wszyscy był gotowi, by zagrać. Na pewno w kole­jnych meczach szkielet będzie utrzy­many i bez wzglę­du, kto by zagrał, to wyni­ki będą lep­sze. Mam nadzieję, że taki mecz jak z Pogo­nią już nam się nie przy­darzy – przyz­na­je skrzydłowy.

W min­ionym sezonie Lech bard­zo rzad­ko prze­gry­wał na swoim sta­dion­ie. Ter­az, już w pier­wszej kole­jce musi­ał uznać wyżs­zość ekipy Czesława Mich­niewicza – Każ­da poraż­ka wywołu­je u nas niezad­owole­nie i zden­er­wowanie. Sezon jest dłu­gi, wiemy, że nie powin­niśmy sobie poz­wolić na stratę punk­tów, tym bardziej przed włas­ną pub­licznoś­cią. Z Pogo­nią nie udało nam się zagrać jak chcieliśmy. Każ­da druży­na, która tu przy­jeżdża chce wygrać z Mis­trzem Pol­s­ki i przy­jeżdża tu z takim nastawieniem.

Do prz­er­wy na kadrę, która odbędzie się na początku wrześ­nia, Lech grać będzie co trzy dni. Dla niek­tórych może to być zabójcze tępo – Jest możli­we, aby grać co trzy dni na pełnych obro­tach. Mamy dwa dni na regen­er­ację, a prze­cież najwięk­sze klu­by tak gra­ją, to dlaczego my mamy nie dać rady?

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.