Teodorczyk: W Poznaniu brakowało mistrzostwa

Teodorczyk: W Poznaniu brakowało mistrzostwa

W niedzielę na INEA Sta­dion­ie pojaw­ił się Łukasz Teodor­czyk, który w tym sezonie wys­tąpił w niebiesko-białych brawach czterokrot­nie i trzy razy wpisał się na listę strzel­ców. Teo do Poz­na­nia przy­jechał jako mis­trz Ukrainy, a także zdoby­w­ca Pucharu Ukrainy.

- Dołożyłem do tego sukce­su też swo­ją cegiełkę. Jest co świę­tować, bo brakowało w Poz­na­niu tego mis­tr­zost­wa. Wszyscy na to liczyli, ja też trzy­małem za chłopaków kciu­ki. Dostałem zaprosze­nie, więc jestem. Nie do koń­ca mogę się jed­nak cieszyć z chłopaka­mi, wszys­tko przez moją kon­tuzję – przyz­nał Teodorczyk.

Wychowanek Wkry Żuromin nie spędz­ił w Poz­na­niu dużo cza­su, jed­nak po wyjeździe nie zapom­ni­ał o swoich byłych kole­gach – Oglą­dałem Ekstrak­lasę, a cały czas jestem w kon­tak­cie z Tomkiem Kędziorą, nieste­ty tylko inter­ne­towym, bo nie było okazji się spotkać. Ter­az przy­jechałem do Poz­na­nia, trze­ba się cieszyć. Szko­da tylko, że zdrowie nie dopisało i radość jest ograniczona.

Kiedy Teo odchodz­ił z Poz­na­nia szkole­niow­cem był jeszcze Mar­iusz Rumak – Jak widać zmi­ana tren­era wyszła na dobre, bo Lech wywal­czył mis­tr­zost­wo – nieste­ty tren­er Rumak tak udanego sezonu jak Teodor­czyk nie miał, bo w piątek z Zaw­iszą Byd­goszcz spadł do pier­wszej ligi – Nie mówmy o tych gorszych chwilach. Szko­da, że tren­er spadł do I ligi, bo go wspier­ałem i szanu­ję. Pokazał jakim był dobrym trenerem i myślę, że za chwilę wró­ci do Ekstrak­lasy – mówi.

Mimo szy­bkiego wyjaz­du na wschód, Teodor­czyk dobrze odnalazł się w owej drużynie. Zdobył na Ukrainie pod­wójną koronę – Począt­ki nie są łatwe. W 23 meczach strzeliłem 10 bramek, więc myślę, że nie ma tragedii jak na pier­wszy sezon. Był on jak najbardziej udany. Zdobyłem dwa mis­tr­zost­wa i puchar. Zawsze byłem dru­gi, ter­az mogę w końcu się cieszyć.

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress