02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.2godz.30min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Teodorczyk: Za każdym razem patrzymy na siebie

Teodorczyk: Za każdym razem patrzymy na siebie

Do kole­jnego spotka­nia lechit­om pozostał pon­ad tydzień cza­su. Do tej pory podopieczni Mar­iusza Ruma­ka trenu­ją w wąskim gronie z powodu meczów reprezen­tacji  — Dobrze, że mamy tyle cza­su ze wzglę­du na to, że musimy popraw­ić kil­ka rzeczy, a źle, że do kole­jnego meczu tak dłu­go. – przyz­nał Łukasz Teodorczyk

O ile w poprzed­nich meczach nie moż­na było mieć zas­trzeżeń do defen­sy­wy poz­nańskiej drużyny to w ataku poz­na­ni­a­cy już tak nie błyszczą —  Braku­je wykończenia, tego ostat­niego poda­nia, żeby mieć tą klarow­na sytu­ację, bo odd­awal­iśmy strza­ły , które były niecelne. Tylko jeden był w światło bram­ki, dlat­ego ten ele­ment musimy popraw­ić.

Lechi­ci do lid­eru­jącej Legii tracą osiem punk­tów, a Teo przyz­na­je, że póki co nie intere­su­ją ich miejs­ca pozostałych drużyn w tabeli — Za każdym razem patrzymy na siebie, to my jesteśmy najważniejsi, będziemy patrzeć co się dzieje za nami, gdy u nas będzie dobrze. Jest kil­ka ele­men­tów do poprawy i na pewno przez te dwa tygod­nie będziemy nad tym pracować.

Do gry po kon­tuzji powró­cił kap­i­tan drużyny, który na pewno będzie dużym wzmoc­nie­niem składu –To pod­bu­dowu­je, ta układan­ka ukła­da się w pewną całość. Gdy będziemy już wszyscy razem, wszyscy będą zdrowi to będzie u nas stupro­cen­towa rywal­iza­c­ja i powin­no być dobrze.

Pol­ską reprezen­tację czeka­ją ter­az dwa najważniejsze mecze w elim­i­nac­jach do przyszłorocznego Mundi­alu - Dopó­ki pił­ka w grze wszys­tko jest możli­we. Szanse są nikłe, ale zawsze te szanse są. Musimy robić swo­je, żeby te mecze wygry­wać. Dopiero wtedy będziemy patrzeć co zro­bili prze­ci­wni­cy.  – kończy Teodorczyk

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.