06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.15min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po zwycięstwie z Pogonią

Trenerski dwugłos po zwycięstwie z Pogonią

W 16. kole­jce sezonu 2015/16 Lech Poz­nań pod wodzą tren­era Jana Urbana zwyciężył na wyjeździe z Pogo­nią Szczecin. Po drugiej stron­ie barykady, trenerem był dobrze znany wszys­tkim kibolom Lecha- Czesław Mich­niewicz, a także były kap­i­tan Kole­jorza- Rafał Murawski.

Jan Urban: Zagral­iśmy bard­zo dobrą pier­wszą połowę. Szy­bko strzelona bram­ka poz­woliła na to, by grać wiele bardziej spoko­jnie piłką na grząskim tere­nie. Boisko było bard­zo dobrze przy­go­towane, ale mimo wszys­tko grząskie. Źle zaczęliśmy nato­mi­ast drugą część. Pogoń mogła odro­bić straty, miała dwie dogodne sytu­acje Małeck­iego i Frączcza­ka, kiedy Trał­ka leżał na boisku. Nie wyko­rzys­tali tego, a dru­ga strzelona przez nas bram­ka zamknęła spotkanie. Do ostat­niego gwiz­d­ka kon­trolowal­iśmy już wydarzenia.

Czesław Mich­niewicz: Cóż moż­na powiedzieć — tracisz szy­bko bramkę i grasz prze­ci­wko tak doświad­c­zonym piłkar­zom, jakich ma Lech, powodu­je że narażasz się od tego momen­tu na więk­szą ilość kon­trataków. Po stra­conej bram­ce Lech mógł to wyko­rzys­tać. W miarę upły­wu cza­su dochodzil­iśmy do gło­su, w pier­wszej połowie dobrych okazji sobie nie przy­pom­i­nam, ale drugą rozpoczęliśmy bard­zo dobrze. Mieliśmy dwie ide­alne sytu­acje do tego, żeby strzelić bramkę. Chwilę później jest rzut wol­ny, daleko od bram­ki, wyda­je się niegroź­na sytu­ac­ja i w tym momen­cie mecz zro­bił się bard­zo trud­ny. Lech kon­trolował prze­bieg gry, nie potrafil­iśmy znaleźć się w polu karnym i stworzyć sytu­ację, która dała by gola na 2:1, co na nowo otworzyło by mecz.

Prze­gral­iśmy, ale uważam, że było kil­ka dobrych momen­tów w naszym wyko­na­niu, ciekawych akcji i zachowań. Nie udało się jed­nak strzelić bram­ki w Warsza­w­ie, nie udało się dziś i to na pewno najwięk­szy manka­ment w naszej grze.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.