02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.15min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech czeka na decyzję UEFA. Klimczak: Jesteśmy na etapie procedowania

Lech czeka na decyzję <span class="caps">UEFA</span>. Klimczak: Jesteśmy na etapie procedowania

17 wrześ­nia Lech Poz­nań roze­gra pier­wsze spotkanie fazy grupowej Ligi Europy z por­tu­gal­skim Os Belenenses.

Decyzją UEFA obiekt przy Buł­garskiej miał zostać zamknię­ty na mecz z Videotonem (za wywiesze­nie trans­par­en­tu w Sara­jew­ie). Final­nie, poz­nańs­cy kibice mogli zobaczyć spotkanie z Węgra­mi. Nie wiado­mo czy i na który mecz UEFA zamknie INEA Sta­dion. – Jesteśmy na etapie pro­ce­dowa­nia – przyz­na­je Karol Klim­czak, prezes Kole­jorza. – Na dzień dzisiejszy wiemy, że 17 wrześ­nia zbiera się Komis­ja Odwoław­cza, która będzie roz­pa­try­wała nasz wniosek oraz odwołanie w spraw­ie zamknię­cia sta­dionu za wydarze­nie z Sara­je­wa – dodaje.

W Poz­na­niu wszyscy mają nadzieję, że spotkanie z Bele­nens­es zostanie roze­grane przed pub­licznoś­cią. Dopó­ki nie będzie 100% pewnoś­ci klub nie rozpocznie sprzedaży biletów. — Próbu­je­my uzyskać jakiekol­wiek infor­ma­c­je od UEFA, bo nie wiemy, co mamy robić w kon­tekś­cie spotka­nia z Por­tu­gal­czyka­mi – czy może­my otworzyć sprzedaż biletów. Musimy mieć pewność, że sta­dion będzie otwarty. Wtedy rozpoczniemy sprzedaż – mówi Klimczak.

W dal­szym ciągu toczy się postępowanie w spraw­ie wydarzeń z Bazylei. Pod­czas spotka­nia w Szwa­j­carii kibice Kole­jorza krzy­czeli „Piła, Piła, Biała Siła”. – Po wyda­niu decyzji 17 wrześ­nia, UEFA przys­tąpi to roz­pa­try­wa­nia incy­den­tów z meczu z Bazyleą – kończy prezes Lecha Poznań.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.