27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
49dn.13godz.34min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nielsen: Nigdy, ale to nigdy się nie poddaję

Nielsen: Nigdy, ale to nigdy się nie poddaję

Testy medy­czne Nic­ki Bille Nielse­na zakończyły się pozy­ty­wnie. Napast­nik związał się z Kole­jorzem 2,5 let­ni kon­trak­tem z możli­woś­cią przedłuże­nia o rok. 

Celem numer jeden w zes­pole mis­trza Pol­s­ki było sprowadze­nie napast­ni­ka w zimowym okienku trans­fer­owym. 27-let­ni Duńczyk, który prze­by­wał we wtorek na tes­tach medy­cznych w Klin­ice Rehas­port, ostat­nio wys­tępował w Esb­jerg fB.

Nielsen zda­je sobie sprawę z tego, w jakiej sytu­acji jest Lech Poz­nań.  — Mam świado­mość tego, że początek sezonu nie był dla Kole­jorza ide­al­ny. Ja tu przy­chodzę jed­nak po to, by wygry­wać. Różni­ca punk­towa między Lechem a lid­erem z Gli­wic jest spo­ra, ale mnie to kom­plet­nie nie intere­su­je. Chcę wygry­wać, wygry­wać i tylko wygry­wać - podkreśla.

Napast­nik przez week­end prze­by­wał w stol­i­cy Wielkopol­s­ki. Zobaczył sta­dion, mias­to i negocjował warun­ki swo­jego kon­trak­tu. — Ogromne wraże­nie zro­bił na mnie sta­dion i pro­fesjon­alne pode­jś­cie przed­staw­icieli klubu, z który­mi kon­tak­towałem się przy okazji spraw trans­fer­owych. Wielką przy­jem­noś­cią będzie też gra dla pub­licznoś­ci z Poz­na­nia. Miałem już okazję zobaczyć na filmikach w internecie, jak wyglą­da atmos­fera na try­bunach przy Buł­garskiej - zaz­nacza piłkarz.

Mot­to życiowe zawod­ni­ka ide­al­nie wpa­sowu­je się do drużyny Lecha Poz­nań. — Nigdy, ale to nigdy się nie pod­da­ję. Zawsze wal­czę do koń­ca, bo kocham wygry­wać. Mogę zapewnić, że kibice nigdy nie zobaczą mnie odpuszcza­jącego w jakiejkol­wiek sytu­acji. Minusy? Nie przy­pom­i­nam sobie - pod­kreśla.

Po pod­pisa­niu kon­trak­tu z Lechem, piłkarz wyle­ci do Mala­gi, a następ­nie uda się do Alhau­rin de Grande, gdzie lechi­ci od poniedzi­ałku przy­go­towu­ją się do drugiej częś­ci sezonu.

źródło: fot. Prze­mysław Szyszka/ Lech Poz­nań / lechpoznan.pl
źródło wypowiedzi: infor­ma­c­ja prasowa

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.