01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.7godz.53min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak na Łazienkowskiej już wygrał

rumak mariusz (5)Mar­ius­zowi Rumakowi udało się już wygrać w Warsza­w­ie. Jako jeden z nielicznych tren­erów Lecha Poz­nań poczuł smak tej wygranej. Doty­chczas jedynie sied­miu ta sztu­ka się udała.

Przed rok­iem prowad­zony przez niego “Kole­jorz” wygrał 1:0 po golu Artioma Rud­ne­va. Ten wynik miał olbrzymie znacze­nie w kon­tekś­cie późniejszej wal­ki o tytuł mis­trza kra­ju. Lech go nie zdobył, ale moc­no utrud­nił zadanie Legii, która w momen­cie kon­frontacji z “Kole­jorzem” była lid­erem, później jed­nak pier­wsze miejsce w tabeli straciła.

W przy­pad­ku sobot­niego tri­um­fu na Łazienkowskiej może nato­mi­ast jeszcze bardziej zapisać się w his­torii Lecha. Bo o ile na z Legią na wyjeździe wygrało sied­miu tren­erów, tak przy­na­jm­niej dwa razy zro­biło to doty­chczas dwóch tren­erów — Antoni Böttch­er i Woj­ciech Łazarek. Ten dru­gi jest zde­cy­dowanym lid­erem, ponieważ na Łazinekowskiej wygrał czterokrotnie.

Pozostały­mi tren­era­mi, poza wyżej wspom­ni­any­mi i Mar­iuszem Rumakiem są Mieczysław Bal­cer, Janusz Pekows­ki, Romuald Szukiełow­icz i Fran­ciszek Smuda.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.