07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.7godz.57min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Główny mankament to skuteczność

Trałka: Główny mankament to skuteczność

Na przed­mec­zowej kon­fer­encji pra­sowej Łukasz Trał­ka zaz­naczył, że choć morale zespołu wzrosły po wygranej z Piastem, to jed­nak w czwartek Lech musi zwyciężyć w rewanżu z Nomme Kalju. 

Lech roz­gromił w niedzielę Pias­ta Gli­wice. Jak lechi­ci zareagowali na taki sukces? — Więk­szość z nas była przed meczem jutrze­jszym, musieliśmy jed­nak dobrze zagrać, sko­ro wygral­iśmy 4:0. Myślę, że ten mecz nie będzie miał ważnego znaczenia jeśli chodzi o jutrze­jszy mecz.

W spotka­niu z Nomme w min­iony czwartek atakował prze­ci­wni­ka, brakowało mu jed­nak skutecznoś­ci. Czego jeszcze zabrakło? – Anal­izu­jąc ten mecz stwierdzam, że sytu­acji mieliśmy sporo, brakowało w nich spoko­ju. Główny manka­ment to skuteczność przed ostat­nim podaniem. Jeśli chodzi o obronę, to nie będziemy popeł­ni­ać takich błędów.

Pod­czas meczu z Piastem Gli­wice kon­tuzji doz­nał Karol Linet­ty, który jest pod­sta­wowym zawod­nikiem Kole­jorza – Moja rola się nie zmieni. Będzie taka sama jak z Karolem, jak i bez niego. To nie jest dla nas kom­for­towa sytu­ac­ja, ale liczę na to, że Karol wró­ci szy­bko do zdrowia.

Kto zagra zatem na środ­ku u boku Trał­ki? Kandy­datem jest Darko Jevtić  – Z Karolem gral­iśmy od dłuższego cza­su razem. Był automatyzm. Karo­la nie trze­ba reklam­ować. Darko jest bardziej ofen­sy­wnym zawod­nikiem. Myślę, że to w jutrze­jszym meczu będzie bard­zo przydatne.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.