10.12.2023, g. 12:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Piast Gliwice
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.39min.
11.91 X3.40 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu z Podbeskidziem

Trenerski dwugłos po meczu z Podbeskidziem

Kole­jorz awan­sował wczo­raj do 1/8 finału Pucharu Pol­s­ki. Lechi­ci pokon­ali 3:0 Podbeskidzie Biel­sko-Biała. Zobacz­cie co do powiedzenia po spotka­niu mieli tren­erzy obu drużyn.

Jak Urban (Lech Poz­nań)Waż­na bram­ka Tom­ka Kędzio­ry tzw. bram­ka do szat­ni, która dała nam więcej spoko­ju. Wiedzieliśmy, że Biel­sko się odkry­je, a dru­gi gol zamknął spotkanie. Dobrze, że w ostat­niej fazie gral­iśmy dużo piłką i byliśmy cier­pli­wi. Gral­iśmy w piątek, we wtorek i znowu gramy w piątek więc wysiłek włożony w to spotkanie jest ważny. W piątek czeka nas trudne spotkanie z Carcovią.

Puchar Pol­s­ki to inne roz­gry­w­ki, jest dużo niespodzianek i tak dzieje się co roku. W pier­wszych dwóch run­dach nie moż­na odro­bić strat, bo jest tylko jed­no spotkanie. Lech grał już w dwóch finałach Pucharu Pol­s­ki i wszyscy wiemy, jaka to jest ucz­ta dla kibiców i klubów. Wspani­ałe doświad­cze­nie zagrać na Sta­dion­ie Nar­o­dowym, ale trze­ba pokony­wać kole­jne szczeble i staw­iać krok po kroku, by to powtórzyć. Nie gramy w europe­js­kich pucharach to też chce­my jak najdłużej grać w Pucharze Polski.

Dar­iusz Dźwia­gała (Podbeskidzie Biel­sko-Biała)Dla mnie ten wynik jest za wyso­ki. Prze­gral­iśmy z doświad­c­zonym zespołem, jed­nym z lep­szych w Polsce. Lech miał przewagę, a u nas widać było brak ogra­nia niek­tórych piłkarzy. Bram­ka na 1:0 padła z niepotrzeb­ne­go faulu. Ostrze­gałem, że wielu piłkarzy w Lechu potrafi zagrać w „punkt”. Lech nie stwarzał sytu­acji do tej bram­ki. Ważnym momentem była akc­ja na 1:1, a dru­ga bram­ka zabiła nam mecz. Lech utrzymy­wał się przy piłce i gonił nas ze strony  na stronę.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.