02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
13dn.1godz.45min.
12.11 X3.4 23.3 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu z Podbeskidziem

Trenerski dwugłos po meczu z Podbeskidziem

Kole­jorz awan­sował wczo­raj do 1/8 finału Pucharu Pol­s­ki. Lechi­ci pokon­ali 3:0 Podbeskidzie Biel­sko-Biała. Zobacz­cie co do powiedzenia po spotka­niu mieli tren­erzy obu drużyn.

Jak Urban (Lech Poz­nań)Waż­na bram­ka Tom­ka Kędzio­ry tzw. bram­ka do szat­ni, która dała nam więcej spoko­ju. Wiedzieliśmy, że Biel­sko się odkry­je, a dru­gi gol zamknął spotkanie. Dobrze, że w ostat­niej fazie gral­iśmy dużo piłką i byliśmy cier­pli­wi. Gral­iśmy w piątek, we wtorek i znowu gramy w piątek więc wysiłek włożony w to spotkanie jest ważny. W piątek czeka nas trudne spotkanie z Carcovią.

Puchar Pol­s­ki to inne roz­gry­w­ki, jest dużo niespodzianek i tak dzieje się co roku. W pier­wszych dwóch run­dach nie moż­na odro­bić strat, bo jest tylko jed­no spotkanie. Lech grał już w dwóch finałach Pucharu Pol­s­ki i wszyscy wiemy, jaka to jest ucz­ta dla kibiców i klubów. Wspani­ałe doświad­cze­nie zagrać na Sta­dion­ie Nar­o­dowym, ale trze­ba pokony­wać kole­jne szczeble i staw­iać krok po kroku, by to powtórzyć. Nie gramy w europe­js­kich pucharach to też chce­my jak najdłużej grać w Pucharze Polski.

Dar­iusz Dźwia­gała (Podbeskidzie Biel­sko-Biała)Dla mnie ten wynik jest za wyso­ki. Prze­gral­iśmy z doświad­c­zonym zespołem, jed­nym z lep­szych w Polsce. Lech miał przewagę, a u nas widać było brak ogra­nia niek­tórych piłkarzy. Bram­ka na 1:0 padła z niepotrzeb­ne­go faulu. Ostrze­gałem, że wielu piłkarzy w Lechu potrafi zagrać w „punkt”. Lech nie stwarzał sytu­acji do tej bram­ki. Ważnym momentem była akc­ja na 1:1, a dru­ga bram­ka zabiła nam mecz. Lech utrzymy­wał się przy piłce i gonił nas ze strony  na stronę.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.