02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
13dn.5godz.40min.
12.11 X3.4 23.3 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po wygranej z Wisłą. Bjelica: Ta drużyna zasługuje na szacunek

Trenerski dwugłos po wygranej z Wisłą. Bjelica: Ta drużyna zasługuje na szacunek

Lech pożeg­nał poz­nańs­kich kibiców zwycięst­wem z Wisłą Kraków i wciąż ma szanse na zdoby­cie tytułu mis­trza Pol­s­ki. Zobacz, jak star­cie 36. kole­j­ki Lot­to Ekstrak­lasy sko­men­towali tren­erzy obu zespołów.

Nenad Bjel­i­ca — tren­er Kolejorza: 

Zagral­iśmy dzisi­aj bard­zo dobrą pier­wszą połowę. Byliśmy dobrze, agresy­wnie. Dru­ga nie byla tak pozy­ty­w­na. Gral­is­my z moc­ną druzyną, kto­ra dobrze ope­ru­je pil­ka i bez presji Wisła może pokon­ać każdego rywala. 

Zostaw­ie­nie Trał­ki i Roba­ka na ław­ce to była moja decyz­ja. Chcieliśmy dzisi­aj zagrać Abd­ulem i Daw­i­dem, bo są bard­zo dobry­mi piłkarza­mi. I są zawod­nika­mi pier­wszego składu. Abdul zagrał bard­zo dobry mecz. Daw­id wal­czył. Nie strzelił, ale wal­czył cały mecz. 

 Cztery drużyny mają szan­sę na mis­tr­zost­wo i cztery drużyny mogą być czwarte. Jedziemy do Białegos­toku wygrać ostat­nie spotkanie w sezonie.  Jestem tutaj 9 miesię­cy i kiedy tu przy­jechałem, Lech był chory. Ter­az mamy szanse na mis­tr­zost­wo. Ta druży­na zasługu­je na sza­cunek. Pra­cow­al­iśmy cały rok i jestem bard­zo dum­ny z mojej drużyny. Wcześniej napast­ni­cy nie strze­lali, bramkarze nie byli dobrzy, Lech nie mógł wygrać meczu z Maciejem Wiluszem. Ter­az widzę drużynę, którą należy szanować. 

Maciej Gajos nie będzie dostęp­ny na następ­nym meczu. Jutro musimy zro­bić kon­trolę, ale nie wyglą­da to dobrze. Abdul nato­mi­ast dawno nie grał od pier­wszej min­u­ty, a dzisi­aj wyglą­dał bard­zo dobrze. Jest bard­zo dobrym zawod­nikiem i chłopakiem.

Kiko Ramirez — tren­er Wisły Kraków:

Wiel­ka szko­da. Uważam, że zostaw­iliśmy dzisi­aj wystar­cza­ją­co dużo sił na boisku, by być zad­owolonym z tego wys­tępu. Jestem dum­ny z mojej drużyny. Nie mam prob­le­mu z dzisiejszym sędziowaniem. To Wisła miała dziś prob­lem ze skutecznością. 

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.