06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.11godz.30min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po wygranej z Wisłą. Bjelica: Ta drużyna zasługuje na szacunek

Trenerski dwugłos po wygranej z Wisłą. Bjelica: Ta drużyna zasługuje na szacunek

Lech pożeg­nał poz­nańs­kich kibiców zwycięst­wem z Wisłą Kraków i wciąż ma szanse na zdoby­cie tytułu mis­trza Pol­s­ki. Zobacz, jak star­cie 36. kole­j­ki Lot­to Ekstrak­lasy sko­men­towali tren­erzy obu zespołów.

Nenad Bjel­i­ca — tren­er Kolejorza: 

Zagral­iśmy dzisi­aj bard­zo dobrą pier­wszą połowę. Byliśmy dobrze, agresy­wnie. Dru­ga nie byla tak pozy­ty­w­na. Gral­is­my z moc­ną druzyną, kto­ra dobrze ope­ru­je pil­ka i bez presji Wisła może pokon­ać każdego rywala. 

Zostaw­ie­nie Trał­ki i Roba­ka na ław­ce to była moja decyz­ja. Chcieliśmy dzisi­aj zagrać Abd­ulem i Daw­i­dem, bo są bard­zo dobry­mi piłkarza­mi. I są zawod­nika­mi pier­wszego składu. Abdul zagrał bard­zo dobry mecz. Daw­id wal­czył. Nie strzelił, ale wal­czył cały mecz. 

 Cztery drużyny mają szan­sę na mis­tr­zost­wo i cztery drużyny mogą być czwarte. Jedziemy do Białegos­toku wygrać ostat­nie spotkanie w sezonie.  Jestem tutaj 9 miesię­cy i kiedy tu przy­jechałem, Lech był chory. Ter­az mamy szanse na mis­tr­zost­wo. Ta druży­na zasługu­je na sza­cunek. Pra­cow­al­iśmy cały rok i jestem bard­zo dum­ny z mojej drużyny. Wcześniej napast­ni­cy nie strze­lali, bramkarze nie byli dobrzy, Lech nie mógł wygrać meczu z Maciejem Wiluszem. Ter­az widzę drużynę, którą należy szanować. 

Maciej Gajos nie będzie dostęp­ny na następ­nym meczu. Jutro musimy zro­bić kon­trolę, ale nie wyglą­da to dobrze. Abdul nato­mi­ast dawno nie grał od pier­wszej min­u­ty, a dzisi­aj wyglą­dał bard­zo dobrze. Jest bard­zo dobrym zawod­nikiem i chłopakiem.

Kiko Ramirez — tren­er Wisły Kraków:

Wiel­ka szko­da. Uważam, że zostaw­iliśmy dzisi­aj wystar­cza­ją­co dużo sił na boisku, by być zad­owolonym z tego wys­tępu. Jestem dum­ny z mojej drużyny. Nie mam prob­le­mu z dzisiejszym sędziowaniem. To Wisła miała dziś prob­lem ze skutecznością. 

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.