06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.16godz.35min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dariusz Żuraw: Mogę tylko przeprosić naszych kibiców

Dariusz Żuraw: Mogę tylko przeprosić naszych kibiców

Dys­pozy­c­ja Lecha Poz­nań nadal nie jest taka, jakiej wyma­ga­ją od drużyny kibice. Po kole­jnej porażce, tym razem z Wisłą Płock, głos zabrał tren­er “Kole­jorza”. Dar­iusz Żuraw uderzył się w pierś i postanow­ił przeprosić sym­pa­tyków Lecha.

Szósty mecz bez zwycięstwa w lidze

Lech Poz­nań szans na cokol­wiek jeśli chodzi o roz­gry­w­ki ligowe już raczej nie ma. Celem wicemistrzów Pol­s­ki będzie jedynie to, by do koń­ca się nie skom­pro­mi­tować i nie wal­czyć o utrzy­manie. Dar­iusz Żuraw był jed­nak wyraźnie przy­bity po klęsce prze­ci­wko Wiśle Płock, nie mając wiel­kich nadziei na poprawę sytu­acji. Zaz­naczył jed­nak, że on sam chce wyjść z kryzy­su ciężko pracą.

Jeśli chodzi o wyjś­cie z kryzy­su, zawsze wychodz­iłem z niego ciężką pracą i ter­az też tak chcę z niego wyjść — powiedzi­ał Żuraw.

Słowa ta nie mogły jed­nak popraw­ić nas­tro­jów kibiców, którzy zami­ast anal­izy takiego stanu rzeczy, ponown­ie usłyszeli słowa otuchy. Czy przeprosiny są na miejs­cu? Ciężko oce­ni­ać, ale z pewnoś­cią ze słów tren­era Dar­iusza Żuraw­ia zbyt wiele optymiz­mu wyciągnąć się nie da.

Mogę tylko przeprosić naszych kibiców za tą chał­turę, którą tutaj odstaw­iliśmy, bo trud­no tutaj mówić o grze w piłkę. Gdy­bym miał powiedzieć, który zawod­nik zagrał na poziomie, to tylko Mick­ey van der Hart. Przy­czyn takiej sytu­acji moż­na szukać wiele — przyz­nał tren­er Lecha Poznań.

Zobacz również: Pla­ga kon­tuzji w Lechu Poznań

Dla Dar­iusza Żuraw­ia mogła to być jed­nocześnie ostat­nia okaz­ja, by cokol­wiek popraw­ić. Coraz więcej głosów w medi­ach prog­nozu­je rychłe zwol­nie­nie tren­era, który zostaw­ił­by zespół w drugiej częś­ci tabeli. Lech Poz­nań jest obec­nie jede­nasty, a przewa­ga nad stre­fą spad­kową wynosi zaled­wie pięć punktów.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.