07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.18godz.5min.
13.90 X3.90 21.55 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po zwycięstwie z Wisłą Płock. Nenad Bjelica: Dzisiejszy wieczór był satysfakcjonujący pod każdym względem

Trenerski dwugłos po zwycięstwie z Wisłą Płock. Nenad Bjelica: Dzisiejszy wieczór był satysfakcjonujący pod każdym względem

Po meczu 14. kole­j­ki Lot­to Ekstrak­lasy głos zabrali tren­erzy obu zespołów. Ich zróżni­cow­ane samopoczu­cie tłu­maczy wynik sobot­niego spotka­nia. Kole­jorz zwyciężył 2:0, a bram­ki dla Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy zdobyli Marcin Robak i Daw­id Kownacki. 

Nenad Bjel­i­ca:

Uważam, że zagral­iśmy bard­zo dobry mecz w ofen­sy­wie i defen­sy­wie.  Cieszy nas to, że w drugim kole­jnym meczu prze­ci­wnik nie stworzył żad­nych konkret­nych szans pod naszą bramką. Udało nam się także stwarzać sytu­acje, po których mogliśmy zdoby­wać kole­jne bram­ki. Oczy­wiś­cie, duży wpływ przy tym miała szy­bko zdoby­ta bram­ka, która znacznie pomogła nam w grze.
Muszę skom­ple­men­tować całą drużynę, ale również złożyć podz­iękowa­nia dwóch skau­tom, których ciężkiej pra­cy nikt nie widzi. Szczególne podz­iękowa­nia dla Marci­na Wróbla i Jac­ka Ter­piłowskiego, którzy przy­go­towali dla mnie bard­zo cenne infor­ma­c­je. Dzię­ki nim może­my pewniej grać. Dzięku­ję również kibi­com, którzy wspier­ali nas dopingiem przez pełne 93 min­u­ty. Dzisiejszy wieczór był satys­fakcjonu­ją­cy pod każdym względem.

Mam nadzieję, że uraz Tet­te­ha nie jest poważny. Wyglą­da na to, że po jego 50-metrowym sprin­cie pod bramkę prze­ci­wni­ka, mięśnie odmówiły współpracy.

Dzisi­aj w ataku grało trzech zawod­ników, którzy jeszcze ze sobą nie grali. Przez pier­wsze 30 min­ut nie funkcjonowało to tak dobrze, ale postanow­iliśmy zmienić strony i było już tylko lep­iej. Chci­ałem pod­kreślić, że nie tylko napast­ni­cy wygry­wa­ją spotkanie. Przy­czy­ni­a­ją się do tego wszyscy, obroń­cy, bramkarz, pomoc­ni­cy no i kibice.

Decyzję, kto będzie grał pod­jąłem dwa dni wcześniej. Drużynę powiadomiłem oczy­wiś­cie dopiero dzisi­aj. Otrzy­małem ważne infor­ma­cję od Marci­na Wróbla i upewniłem się w swoim wyborze.

Marcin Kacz­marek:

Argu­men­ty piłkarskie były dzisi­aj zde­cy­dowanie po stron­ie Lecha. Lechi­ci robili wszys­tko, by wygrać. Martwi mnie nasza fer­al­na seria czterech porażek. Najwyższy czas, by w przyszło­ty­god­niowym meczu z Arką zdobyć punkty.

 

Karol Jaroni

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.