Z trybun: Mistrz jest blisko!

Z trybun: Mistrz jest blisko!

To nic, że dłu­gi był marsz… - kroczymy po upragnione mis­tr­zost­wo. Wiara w koń­cowy sukces w Poz­na­niu jest ogromna. 

Kole­jorz cały czas w grze o mis­tr­zost­wo. Zaj­mu­je­my pier­wsze miejsce w ligowej tabeli i przy odrobinie szczęś­cia już w środę może­my świę­tować Majs­tra. Wszys­tko w głowach i nogach naszych kopaczy. Wiele wskazu­je na to, że niedzielę na sta­dion­ie pod­czas star­cia z Wisłą Kraków będzie komplet.

Jeśli chodzi o dop­ing w Kotle to w niedziel­ny wieczór był on strasznie nierówny. Były momen­ty genialne (jak cho­ci­aż­by Kibi­cows­ki świat), ale zdarza­ły się też słab­sze chwile w naszym wyko­na­niu. Tym razem dop­ing prowadz­ił Kotara, który z pomocą Tom­ka zagrze­wał nas do jeszcze głośniejszego śpiewu. Przez kilka­naś­cie pier­wszych min­u­tach nad Poz­naniem niosło się głośno Hej Kole­jorz. Zad­owala­ją­co wyszło także Dziś Lech mecz swój gra. W pier­wszej częś­ci spotka­nia w Kotle powiewało kil­ka flag.

Na sek­torze zaw­isło kil­ka trans­par­en­tów, związanych z 15-leciem Legionu Piła – „Od 15 lat nasze zawołanie PIŁA BIAŁA SIŁA wróży wro­gom lanie!” oraz „ACAB Sławek, Robert, Paweł trzy­ma­j­cie się! LPiłaH”.

W drugiej połowie dop­ing był bard­zo nierówny, być może było to związane z boiskowy­mi wydarzeni­a­mi i odliczaniem do ostat­niego gwiz­d­ka sędziego Złot­ka. W tej częś­ci meczu nie zabrakło pozdrowień dla woje­w­ody Flor­ka, Pogo­ni Szczecin. Głośno nad Grun­wal­dem niosły się Każdy z nas to wie oraz Kibi­cows­ki świat. 

Akc­ja #Cztery­Dy­chyLecha trwa nadal. W niedzielne popołud­nie na sta­dion­ie przy Buł­garskiej zgro­madz­iło się nieco pon­ad 27 tysię­cy kibiców.

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress