11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.55min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kibice Widzewa nie zobaczą meczu na stadionie

kibice kibole wiara lechaWoje­w­o­da Wielkopol­s­ki zde­cy­dował o zamknię­ciu sek­to­ra goś­ci na meczu Lecha Poz­nań z Widzewem Łódź. Oznacza to, że po raz trze­ci w tym sezonie kibice Widze­wa nie obe­jrzą meczu swo­jej drużyny z powodu decyzji władz admin­is­tra­cyjnych. Kibole “Kole­jorza” będą mogli zasiąść na trybunach.

Pod­czas kon­fer­encji pra­sowej pod­sumowu­jącej spotkanie wydzi­ału ds. bez­pieczeńst­wa imprez masowych Piotr Flo­rek zaz­naczył, że z niepoko­jem patrzył na odpalone przy okazji prezen­tacji sek­torów­ki race, zarówno na Kotle jaki i w sek­torze goś­ci. Zaw­iódł  się również dzi­ała­ni­a­mi ochrony, która umożli­wiła kilku osobom prze­dostanie się na sek­tor goś­ci oraz zer­wanie jed­nej z flag wywies­zonych przez sym­pa­tyków Wisły Kraków, a następ­nie zaw­iesze­nie jej na try­bunie, na której zasi­adali kibice Lecha.

Przed­staw­iciel policji poin­for­mował o zatrzy­ma­niu czterech osób, które zostały ukarane zakaza­mi sta­dionowy­mi od roku do dwóch lat więzienia. Jed­ną z nich jest kibic z Kon­i­na, który został zatrzy­many pod wpły­wem alko­holu, a także trzech z Wisły, którzy zostali schwytani już po zakończe­niu meczu.

To może być jed­nak nie koniec. Polic­ja zaj­mu­je się także iden­ty­fikacją osób, które zabrały z sek­to­ra goś­ci flagę. Ma już ich wiz­erun­ki i być może zde­cy­du­je się na ich upublicznienie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.