01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.13godz.22min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rumak: To jak zagra Widzew nas nie interesuje

mariusz rumak- Nie obaw­iamy się Widze­wa, ale darzymy sza­cunkiem każdy zespół, z którym gramy. Postaramy się ograniczyć czyn­nik przy­pad­ku do min­i­mum. chce­my kon­trolować jutrze­jsze spotkanie — mówi przed meczem z Widzewem Łódź, Mar­iusz Rumak.

- Myślę, że zdoby­cie wicemistr­zost­wa moż­na trak­tować jako sukces Lecha, ale jesteśmy w grze o pełną pulę. Na pewno awans do pucharów też jest sukce­sem. To w ostat­nich sześ­ciu lat­ach zdarzyło się to pięć razy, a z tego trze­ba się cieszyć. To nas jed­nak nie zad­owala i chce­my wal­czyć o mis­tr­zost­wo, bo chce­my piąć się w górę - zaz­nacza trener.

- To, że Widzew nie gra o nic, nie ma znaczenia. Liczy się będzie to jak zagra Lech i czy będziemy potrafili zagrać 
swo­je i narzu­cić nasz sposób gra­nia. To czy Widzew zagra z presją nas nie intere­su­je. Owszem brak presji może 
spowodować, że będzie łatwiej o polot. Zobaczymy czy nasi goś­cie będą zdyscy­plinowani. Na pewno będzie dzi­ałać magia Buł­garskiej, bo dzi­ałała ostat­nio na Wisłę, która w pier­wszej połowie broniła się przed swo­ją bramką - pod­kreśla szkoleniowiec.

- Mam dwie myśli doty­czące sek­to­ra goś­ci. Pier­wsza jest taka, że sko­ro są zas­trzeże­nia do bez­pieczeńst­wa i ochrony, to woje­w­o­da pod­jął decyzję, do której ma pra­wo. Dru­ga doty­czy kibiców. Ukarał Widze­wa za ekscesy Wisły. Trud­no określić czy to dobra decyz­ja czy zła. Ze strony szkole­niowej chci­ałbym, żeby na sta­dionach byli kibice gospo­darzy i goś­ci. Wtedy może­my mówić o pełnym wid­owisku. Decyzji woje­w­ody nie chcę jed­nak komen­tować - zakończył Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.