11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.42min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zapowiedź meczu: Pójść za ciosem i wygrać czwarty mecz z rzędu

kasper hamalainen zaglebieJutro wiec­zorem piłkarze Lecha Poz­nań po raz kole­jny będą mogli zasiąść na fotelu lid­era. Oczy­wiś­cie jeśli uda im się wygrać z Widzewem Łódź. Początek o 20:45.

Sztab szkole­niowy Lecha Poz­nań będzie mógł już sko­rzys­tać z kon­tuzjowanych ostat­nio Patryk Wol­s­ki i Karol Linet­ty. Niepewni wys­tępu są nato­mi­ast Bar­tosz Ślusars­ki oraz Luis Hen­riquez. W osiem­naste mec­zowej nie zna­jdą się na pewno Jas­min Burić oraz Manuel Arboleda.

Znacznie więk­szy kom­fort ma Radosław Mroczkows­ki. Szkole­niowiec Widze­wa Łódź nie będzie mógł liczyć Michał Jonczyk.

Kole­jorz” z Widzewem Łódź jesienią wygrał 1:0 po golu Rafała Murawskiego. W tej rundzie Widzew to jeden z najsłab­szych zespołów. W tym roku wygrali jedynie dwa mecze, w tym przed tygod­niem z Jagiel­lonią Białystok.

Lechi­ci nato­mi­ast od sześ­ciu meczów notu­ją passę spotkań bez poraż­ki. Wygrali trzy mecze z rzęd na włas­nym obiek­cie, pon­ad­to nadal wygry­wa­ją na wyjeździe. Wygrana z Widzewem ustaw­ili “Kole­jorza” bard­zo dobrze przed przyszło­ty­god­niowym spotkaniem z Legią Warszawa.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.