01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.15godz.30min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zapowiedź meczu: Pójść za ciosem i wygrać czwarty mecz z rzędu

kasper hamalainen zaglebieJutro wiec­zorem piłkarze Lecha Poz­nań po raz kole­jny będą mogli zasiąść na fotelu lid­era. Oczy­wiś­cie jeśli uda im się wygrać z Widzewem Łódź. Początek o 20:45.

Sztab szkole­niowy Lecha Poz­nań będzie mógł już sko­rzys­tać z kon­tuzjowanych ostat­nio Patryk Wol­s­ki i Karol Linet­ty. Niepewni wys­tępu są nato­mi­ast Bar­tosz Ślusars­ki oraz Luis Hen­riquez. W osiem­naste mec­zowej nie zna­jdą się na pewno Jas­min Burić oraz Manuel Arboleda.

Znacznie więk­szy kom­fort ma Radosław Mroczkows­ki. Szkole­niowiec Widze­wa Łódź nie będzie mógł liczyć Michał Jonczyk.

Kole­jorz” z Widzewem Łódź jesienią wygrał 1:0 po golu Rafała Murawskiego. W tej rundzie Widzew to jeden z najsłab­szych zespołów. W tym roku wygrali jedynie dwa mecze, w tym przed tygod­niem z Jagiel­lonią Białystok.

Lechi­ci nato­mi­ast od sześ­ciu meczów notu­ją passę spotkań bez poraż­ki. Wygrali trzy mecze z rzęd na włas­nym obiek­cie, pon­ad­to nadal wygry­wa­ją na wyjeździe. Wygrana z Widzewem ustaw­ili “Kole­jorza” bard­zo dobrze przed przyszło­ty­god­niowym spotkaniem z Legią Warszawa.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.