01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.19godz.50min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kibolska Wielkanoc

kibice kibole wiara lechaPrzed rok­iem w poniedzi­ałek wielka­noc­ny kibole pojechali do Kielc, gdzie Lech zremisował ostate­cznie z Koroną 2:2. Tegoroczne świę­ta również zapowiada­ją się niezwyk­le emocjonu­ją­co. Moż­na nawet z czystym sum­ie­niem powiedzieć, że jeszcze lepiej.

Tym razem Ekstrak­lasa po raz kole­jny wyz­naczyła spotkanie “Kole­jorza” na świąteczny poniedzi­ałek. Wów­czas Lechi­ci zagra­ją w Szczecinie z Pogo­nią, której na jej sta­dion­ie nie odwiedza­l­iśmy od sześ­ciu lat. Pier­wot­nie Kibole nie mieli pojechać na to spotkanie ze wzglę­du na karę czterech meczu zakazu wyjaz­dowego dla zor­ga­ni­zowanych grup kibi­cows­kich w związku z pokazem pirotech­nicznym pod­czas meczu ze Śląskiem Wrocław. Ostate­cznie jed­nak po odby­ciu jed­nego meczu kary, tę zde­cy­dowano się anu­lować i będziemy mogli pojechać do Szczecina.

Lech otrzy­mał od “Por­tow­ców” tysiąc biletów i wszys­tkie rozeszły się na pniu. Zain­tere­sowanie tym spotkaniem było bard­zo duże, przede wszys­tkim ze wzglę­du na długą absencję Pogo­ni w Ekstrak­lasie. Do najwyższej ligi ta powró­ciła w tym sezonie o to pier­wsza okaz­ja do wyjaz­du do Szczeci­na, odkąd Pogoń spadła z ligi.

To jed­nak nie jedyne kibol­skie wydarze­nie w week­end świąteczny. Dwa dni przed wyjaz­dem rundę wiosen­ną zain­au­gu­ru­je zespół KKS Wiary Lecha. Po rundzie jesi­en­nej zaj­mu­je on drugie miejsce i ma duże szanse na awans do A‑klasy. Już na samym początku poprzeczkę będzie miał postaw­ioną bard­zo wysoko. W pier­wszej wiosen­nej kole­jce zagra z lid­erem, Poz­nańską “Trzy­nastką”.

Mecz odbędzie się w Wielką Sobotę o godz. 16:00 na boisko przy Cytadeli. Na tym samym, na którym Lechi­ci roze­grali mecz Pucharu Pol­s­ki z Bolą 06 Poz­nań. Było to pier­wsze spotkanie o stawkę Kibiców na pełnowymi­arowym boisku. Na try­bunach zgro­madz­iło kilka­set osób. Za niespeł­na trzy tygod­nie będziemy mieli okazję powró­cić na ten obiekt.

Już ter­az wiado­mo, że spotkanie będzie cieszyło się bard­zo dużym zain­tere­sowaniem ze strony Kiboli. Na forum trwa­ją zapisy grup zor­ga­ni­zowanych na to spotkanie. Obec­nie zgłosiło się już pon­ad czterys­ta osób.

30 mar­ca 2013, godz. 16:00 Poz­nańs­ka “Trzy­nast­ka” — KKS Wiara Lecha
1 kwiet­nia 2013, godz. 17:00 Pogoń Szczecin — Lech Poznań

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.