Kiełb: Nie dziwie się kibicom

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi pomec­zowy­mi piłkarzy Lecha i Korony Kielce.

Ivan Djur­de­vić: - Bram­ki strze­lam rzad­ko, ale w tej sytu­acji miałem trochę szczęś­cia i reflek­su. Rud­nevs przedłużył piłkę, byłem blisko i strzeliłem. Gol cieszy, ale szko­da pucharów. Wzięliśmy dużą poży­czkę z klubu i ten, który zostanie w przyszłym sezonie musi ją spłacić. Nas ten sezon nie zad­owala, ale taka jest pił­ka, że trze­ba wyciągnąć wnios­ki i za rok zro­bić lep­szy, dużo lep­szy wynik.

Mateusz Możdżeń: Zagral­iśmy na luzie i to przyniosło efek­ty. Po dwóch trzech bram­ka odpuś­cili, ale na początku próbowali coś zro­bić. Fajnie, że zagrałem cały mecz, to cieszy. W sytu­acji miałem za dużo myśli, dłu­go biegłem z piłką. Szko­da. Pola­cy wiedzą, o co chodzi i się prze­j­mu­ją protestem, to dla nas ważne, bo kibice są ważnym ele­mentem klubu. Wierzyliśmy w awans, po meczu liczyliśmy punk­ty, sprawdzil­iśmy wyni­ki i rozwiały one nasze wąt­pli­woś­ci. Gramy z nadzieją, że wrócą puchary. W sporcie to się zdarza, dla nas to będzie mobi­liza­c­ja i pres­ja. Chce­my pokazać, że jesteśmy fawory­tem do pucharów.


Jacek Kiełb:
Korona nie postaw­iła dziś wysoko poprzecz­ki. Widać, że chłopa­ki są zmęczeni rundą i muszą naład­ować aku­mu­la­to­ry. Trze­ba się cieszyć, że utrzy­mali się w Ekstrak­lasie, bo w pewnym momen­cie wyglą­dało to groźnie. W Poz­na­niu nie ma pucharów, a prze­cież wszyscy na to liczyli. Jesteśmy rozczarowani, ale cza­su się już nie cofnie. Nie chcę mieszać się w poli­tykę, ale wcale nie dzi­wie się kibi­com. To wszys­tko odbi­ja się nie tylko na nich, ale również i na nas. Gramy bez dwu­nastego zawod­ni­ka, nie przy­pom­i­na to spotkań pol­skiej Ekstraklasy.

Paweł Golańs­ki (Korona Kielce): - Wynik mówi sam za siebie. Mecz nie ułożył się tak, jak­byśmy tego chcieli. W pier­wszej połowie stra­cil­iśmy dwie bram­ki. Założe­nia były inne. Pomi­mo przewa­gi Lecha my również stworzyliśmy sobie cztery sytu­acje, których nie potrafil­iśmy wykorzystać.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress